Help for English

SPECIAL setkání HFE

 

Jasně, já jen že jsi neragoval, ale přijel bys?
Asi to zůstane na Markovi, ale podpora je. Takže kdyby to bylo v Pardubicích…? Já bych byla pro, mám to na trase a slevu na jízdném. :-D

Pilda: No jo, jenže okolo jsou pak jiní hosti a těm by to třeba mohlo vadit…
Přemýšlel jsem o různých místech, ale oddělený salónek prostě neznám…
Já měl v plánu už dříve jedno oblíbené místo (zatím jsem nedolouval), ale to prostě to není oddělené…

georgia: No na srazu přece nemůžu chybět :-)

Super, a co na to Marek? Máte něco v ‚hlavě‘? : navrhněte.!

Já hlavně nejdřív potřebuju zpětnou vazbu… jestli je zájem, budu se pídit a klidně i zařizovat, jestli ne, mám na starosti i jiné věci. :-)

Možná ale obecně lidi diskusní fórum nepročítaj. Možná bych vydal nějaký mini info článek, jen abych na toto téma na fóru upozornil.

to je to, co mě napadlo – že spousta lidí, i věrných hfe, na forum nechodí, tž článeček by určitě mohl pomoct!

Určitě výborný nápad, články si čteme.
The mom song od Matta Eppa je moje první písnička, kterou jsem si zamilovala a nejen to,které jsem i porozuměla a vyplnila test.
Byla jsem ráda, když jsem ji našla v TOP hitparádě.
Byl by hřích nevyužít těto šance.

Dobrý nápad, můžete se mnou předběžně počítat.

tak safraa at se vyjádří ještě někdo další!! :-) :-(

Brzy tu bue s Mattem rozhovor a jeho nová písnička, k té příležitosti vydám i mini info článek a snad se přidá víc lidí s názorem.

Mimochodem, mrkněte na jeho MySpace – je tam pár jeho nových písniček a jeden klip.

http://www.myspace.com/mattepp

jsem taky predbezne pro (preferoval bych Prahu)

Tak ja bych take dojel. Koncert vitam, aspon se trosku kulturne vzdelam. Nejvice by mi to vyhovovalo v Brne :-D. Tak jo, dojedu aj do Pardubek na pernik.

Taky bych byl nejraději pro Brno :-)

Všechny zdravím, a omlouvám se za zpožděnou reakci, ale mám problémy se školou a zkouškami, a tak nestíhám pročítat fórum. Je to velmi dobrý nápad a klidně se přidám, pokud mi to moje finanční situace dovolí, protože budu mít velké výdaje, ale rozhodně je to super nápad a preferoval bych pochopitelně Pardubice, klidně bych pomohl i s organizací, měl bych to tu z první ruky.

To Battlefield+the rest: Nechť Brno pro tentokrát zvítězí!!!!
Prosím!
:-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.