Help for English

Voice of America - Special English

Komentáře k článku: Voice of America - Special English

 

BrE

Díky za tip určitě je to super, ale ještě se chci zeptat jestli něco podobného není pro BrE? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 18 lety

BrE

Díky za tip určitě je to super, ale ještě se chci zeptat jestli něco podobného není pro BrE? Díky

Re: BrE

Primo podobny projekt s britskou anglictinou jsem nenasel, ale muzete zkusit toto radio (tip z diskuse):www.spotlightradio.net/listen.php
Na tento odkaz planuji samostatny clanek.

díky

Další výborný tip. Díky!

Jsou tam i nějaké hry se slovy, na těch stránkách rádia, i ty by asi stálo za to prozkoumat :-D. Jinak jsem si poslechla jeden text a bylo mu rozumět !

Dotázek

Pochopila jsem správně že tento odkaz není na opravdové rádio které se dá poslouchat, ale jen na články?Díky předem

problém

Stránka vypadá zajímavě, bohužel mi mp3 nejdou přehrát v normálním přehrávači. Poradil by jste mi jaký přehráač si mám pořídit? Já mám Windows media player a VLC media player a ani na jednom to nejde.

Tak tato stránka je opravdu skvělá :-) Poslech je pomalejší a srozumitelný. Nejvíc mě „dostaly“ american stories – převyprávěné příběhy. Úžasně namluvené i ozvučené :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.