Help for English

"For No One" by The Beatles

Komentáře k článku: "For No One" by The Beatles

 

Beatles je beatles

Jo, mám ji na jedné desce beatles a je to fajn, Ta deska je asi z roku 1970 a ta doba, no je to fofr doba-ale příjemné poslouchání.

Úspěch

100% :-D Ale je pravda, že je to díky tomu, že Beatles miluji a mám je naposlouchané. U ostatních písniček, které jsem tu zkoušel už to taková sláva není :oops: . To ale nic nemění na tom, že tyto stránky jsou skvělé a na českém internetu naprosto výjimečné. Díky, učení s Vámi mě zase začalo bavit!

100% 8-) a psal jsem to rovnou za běhu…
mmm.. já jsem tak dobrej :P (ego ego ego…)

Původní verzi mám sice o trošičku radši (přecejenom Beatles jsou Beatles :-) ale tahle verze je taky moc pěkná

95 %… To jedno slvíčko jsem mohla zvládnout :shock:

ked pocuvam taketo piesne vzdy mi napadne myslienka preco ich nerozoberame na literature…

tahle mi šla až podezřele dobře na 95 %, a mohla jsem mít 100% , kdybych si nezapomněla opravit breakes na breaks :-)

Super první píseň a rovnou 80%!

jeidná ze všech, co jsem dala celou napoprvé…super je mu rozumět a dobrý kontext;)

95%, 1 chybička – Years…škoda:)

Další písničky!!!

Moc se mi ta písnička líbí a hrozně ráda bych zde přivítala více písniček na poslechová cvičení : ) myslím, že práce s pěknou písničkou je nejzábavnější způsob jak se naučit anglicky..

Yeey.. Poprvé 100% :) The Beatles mají výborné a srozumitelné písničky. Takových by tu chtělo více :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.