Help for English

Soutěž o CD zpěváka Scotta Haskitta

Komentáře k článku: Soutěž o CD zpěváka Scotta Haskitta

 

Re:

Ne, je to jen hodně nespisovná forma, stejně jako např. I ain't got no money. nebo We don't need no education.

To bude zajímavý vybrat ze 6 příspěvků 5 nejlepších :-D .Já jen chtěl říct. že některý pasáže v té písničce byly takový dost nejednoznačná a těžko (aspoň pro mě) do češtiny přeložitelný.Někdy bylo fakt docela těžký zjistit co chtěl básník(zpěvák) ří­ci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 17 lety

To bude zajímavý vybrat ze 6 příspěvků 5 nejlepších :-D .Já jen chtěl říct. že některý pasáže v té písničce byly takový dost nejednoznačná a těžko (aspoň pro mě) do češtiny přeložitelný.Někdy bylo fakt docela těžký zjistit co chtěl básník(zpěvák) ří­ci.

Re:

Mohl bych se Scotta zeptat, ale to by pak nebylo ono. Na poezii je nejlepší, že si ji může každý vykládat po svém. Buď to k člověku mluví, nebo ne. Ale špatně se to překládá, to je fakt.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.