Help for English

FRIENDS: Výsledky soutěže o seriál na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Výsledky soutěže o seriál na DVD

 

Tak tato soutěž se vám povedla, bylo hodně účastníků, při poslední soutěži jich bylo jen 27 a ted 140. To je síla. Tak jen tak dál, gratuluji výherci a Vám také k úspěšnému nápadu.

taky gratuluji výherci a příště jím už třeba budu já :-)

Taktéž gratuluju. Škoda, že jsem nestihl odeslat odpověďi. Ale je zajímavé, že když byla anketa, o který seriál by měla být soutěž, tak téměř nejvíc hlasů bylo pro Supernatural a nakonec se ho zúčastnilo jen 27 lidí.
Tahle soutěž byla myslím stejně tak úspěšná jako O.C.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Taktéž gratuluju. Škoda, že jsem nestihl odeslat odpověďi. Ale je zajímavé, že když byla anketa, o který seriál by měla být soutěž, tak téměř nejvíc hlasů bylo pro Supernatural a nakonec se ho zúčastnilo jen 27 lidí.
Tahle soutěž byla myslím stejně tak úspěšná jako O.C.

Re:

Myslím, že v té anketě někdo podváděl…

Zdravím. Chtěl bych se jen zeptat, zda-li jste u odpovědi na otázku č. 3 uznali také jen „New York“ (správně New York City) a u otázky č. 8 „Doctor of Philosophy“ (podle anglické Wikipedie je to jeho titul). Ale jelikož je zde i má odpověď na otázku č. 10, tak asi ano.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Myslím, že v té anketě někdo podváděl…

Re: Re:

Já myslel, že jde hlasovat jen jednou? Nebo je to jen nějak omezené, že po určité době jde hlasovat znovu? Já vždycky hlasuju jen jednou.

No nic no :(, ani jsem s tím moc nepočítal, jako obvykle.

Výherci gratuluju ;-)

Víte zhruba, kdy bude soutěž o How I met your Mother:?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kuba.s vložený před 16 lety

Zdravím. Chtěl bych se jen zeptat, zda-li jste u odpovědi na otázku č. 3 uznali také jen „New York“ (správně New York City) a u otázky č. 8 „Doctor of Philosophy“ (podle anglické Wikipedie je to jeho titul). Ale jelikož je zde i má odpověď na otázku č. 10, tak asi ano.

Re:

chtel bych se zeptat jestli ste u 8. otazky uznali i Doctor of Philosophy protoze toto uvadi anglicka wikipedie .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re:

Já myslel, že jde hlasovat jen jednou? Nebo je to jen nějak omezené, že po určité době jde hlasovat znovu? Já vždycky hlasuju jen jednou.

Re: Re: Re:

Určitě by mělo jít hlasovat pouze pro jednou, ale tak jak to ve všech počítačových systémech bývá – neexistuje pravidlo, které nejde porušit.

Minimálně tím, že budete hlasovat z více počítačů – odhlasujete si doma, ve škole můžete zkusit z víc počítačů, u kamaráda, známých a tomu nezabráníme :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek vložený před 16 lety

Re:

chtel bych se zeptat jestli ste u 8. otazky uznali i Doctor of Philosophy protoze toto uvadi anglicka wikipedie .

Re: Re:

Ano, Ross je PhD, tedy doctor of philosophy. Ale to může znamenat hodně věcí. Jeho obor, ze kterého má doktorát, je PALEONTOLOGIE. Ale uznával jsem obojí.

A ano, samozřejmě NEW YORK je správná odpověď. Nebo NEW YORK CITY, nebo THE CITY OF NEW YORK. Nebo THE CITY THAT NEVER SLEEPS, nebo BIG APPLE. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BIOchemik vložený před 16 lety

No nic no :(, ani jsem s tím moc nepočítal, jako obvykle.

Výherci gratuluju ;-)

Víte zhruba, kdy bude soutěž o How I met your Mother:?:

Re:

Pravděpodobně v srpnu, uvidíme.

friends

soutezila jsem podle pravidel, ale z nejakeho duvodu se neobjevil muj prispevek posledni otazky k Chandlerovi­..WHY???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Určitě by mělo jít hlasovat pouze pro jednou, ale tak jak to ve všech počítačových systémech bývá – neexistuje pravidlo, které nejde porušit.

Minimálně tím, že budete hlasovat z více počítačů – odhlasujete si doma, ve škole můžete zkusit z víc počítačů, u kamaráda, známých a tomu nezabráníme :-)

Re: Re: Re: Re:

A jsou i daleko účinější postupy… A určitě existují způsoby, jak takové věci omezit a zabránit jim, ale jde přeci jen o anketu, kdo by švindloval v anketě?

Tamta o těch seriálech byla asi jediná, kde někomu o něco mohlo jít, jinak jde jen tak o takové miniprůzkumy.

A taky proto anketu nepoužíváme např. pro hlasování o vítězích soutěží v psaní apod… jak nám už bylo vyčítáno. Takové věci vždy hodnotíme my, i když by bylo dobré, kdyby lidé mohli hlasovat. Jenže se v tom dá hodně dobře podvádět, a tak to neděláme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tinkabell vložený před 16 lety

friends

soutezila jsem podle pravidel, ale z nejakeho duvodu se neobjevil muj prispevek posledni otazky k Chandlerovi­..WHY???

Re: friends

Jak je tam napsáno, vypsal jsem pouze cca polovinu všech odpovědí. I tak jsem u toho výpisu seděl několik hodin. :-)
Vy jste byla ve slosování pod číslem 139. Vyhrálo č. 38.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Zuzzie
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek vložený před 16 lety

Re:

chtel bych se zeptat jestli ste u 8. otazky uznali i Doctor of Philosophy protoze toto uvadi anglicka wikipedie .

Re: Re:

A ja myslela, ze je to doctor of science!:D Sakryyyys:(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.