Help for English

GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

Komentáře k článku: GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

 

Awsome!

Na Gilmorky jsme se nemohl dočkat, snad to vyhraju :-D

Pravidla

Líbí se mi Vaše úprava pravidel. Je to tentokrát dobře vymyšlené. Minule jsem se nezúčastnila, ale odpovídala jsem si „na papír“ a měla jsem odpovědi správné. Možná to teď zkusím. V každém případě se těším na aktivitu, kterou takovou soutěží podporujete. Skoro mi teď v mezidobí chybí takové vyhledávání, louskání a překlady vět, kteé neznám apod. Asi budu na vašem webu závislák.Takže hodně zdaru.

při mé smůle :)

Opravdu super seriál, zaregistrovala jsem se hlavně kvůli této soutěži.. tak snad aspoň jednou v životě budu mít štěstí a vyhraju :)) Jinak přeji GOOD LUCK ve hře i ostatním !

jupííííííííí:-D

Super!

Wow, už se těším, až budu zase soutěžit. Nevadí mi, když nevyhraju, ale baví mě hledat informace na internetu. Když narazím na nějaký článek, tak se z něho naučím i některá slovíčka.

a druhá otázka jenom 31. nebo taky pocka az do 1.?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od estrer vložený před 16 lety

a druhá otázka jenom 31. nebo taky pocka az do 1.?

Re:

První bude 30., 31. května a 1. června. Druhá bude 2. června, třetí 3. atd.

Gilmorky miluju!

adinka

Tak to musím vyhrát :oops: Přátele jsem o jeden den zaspala, tak jsem to nechala být a jak teď zjišťuju, v diskuzích bych se leccos dozvěděla… ale ne, já budu hrát a co, třeba zvítězím :-D

Re:

jj taky je mam rada.. Je to muj jeden z nej serialu :) urcite se souteze zucastním ,pokud budu znat odpovedi :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kikca vložený před 16 lety

Re:

jj taky je mam rada.. Je to muj jeden z nej serialu :) urcite se souteze zucastním ,pokud budu znat odpovedi :)

Re: Re:

Odpovědi, které znát nebudete, si snadno najdete na internetu.

já to ci :-D

Game on! Sakra, mě to tak baví :-). Nechápu, jak někoho nemůže bavit angličtina.

Re: Awsome!

Je mi líto. Vyhrát musím já. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Game on! Sakra, mě to tak baví :-). Nechápu, jak někoho nemůže bavit angličtina.

Re:

Jo, mě to taky baví a to je mezi námi rozdíl 35 let!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.