Help for English

Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

 

nejlepsi serial posledni doby a ja prosvihnu prvnich 6 dni souteze :( ouch :(
BUT! „Whed I´m sad i sto being sad and be awesome instead! True story!“ :)

zvláštní chování této stránky

To je zvláštní; když se na úvodní stránce helpforenglish.cz zaloguju a pomocí odkazu mezi novinkami přejdu na tuto stránku (se zobrazením do nové záložky téhož okna Firefoxu), po dotažení této stránky to vypadá, že nejsem přihlášen (v levém sloupci je formulář pro přihlášení; tedy ani fotka či jméno). Tím netvrdím, že mě přechod na tuto stránku odloguje, protože když z první záložky přejdu třeba na stránku s gramatikou, vypadá to, že jsem přihlášen (jméno / fotka jsou zobrazeny).
Ne že by na tom nějak extra záleželo, protože přihlášení přímo na této stránce funguje, nicméně stává se to i někomu jinému? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 16 lety

zvláštní chování této stránky

To je zvláštní; když se na úvodní stránce helpforenglish.cz zaloguju a pomocí odkazu mezi novinkami přejdu na tuto stránku (se zobrazením do nové záložky téhož okna Firefoxu), po dotažení této stránky to vypadá, že nejsem přihlášen (v levém sloupci je formulář pro přihlášení; tedy ani fotka či jméno). Tím netvrdím, že mě přechod na tuto stránku odloguje, protože když z první záložky přejdu třeba na stránku s gramatikou, vypadá to, že jsem přihlášen (jméno / fotka jsou zobrazeny).
Ne že by na tom nějak extra záleželo, protože přihlášení přímo na této stránce funguje, nicméně stává se to i někomu jinému? :-)

Re: zvláštní chování této stránky

Ano obcas se to stava i me

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Kuba vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Já si teda myslím, že takhle je to správně. Sice jsou otázky těžké, ale není nemožné odpovědi nalézt. A čím déle člověk hledá odpověď, tím se zlepšuje i angličtina. A hlavně bude menší konkurence při slosování :D

Re: Re: Re: Re:

No, to je fakt, já to už vzdala, ale pamatuji, že u minulé soutěže byly námitky, že je to lehké, tak ať je také něco pro pokročilejší.

No, vychytávečka

ale nenyslete, že těmito jednoduššími otázkami spravíte tu bouři s otázkami č, 3, 4, a 5. ani bonus to nezachrání. Jsem zvědavá, kolik účastníků bude mít všechny odpovědi správně. Předpokládám , že všichni advanced, kteří hlasovali do ankety.
Já jen sleduji, učím se a těším se na jiné soutěže, které umíte tak dobře vymýšlet.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

No, vychytávečka

ale nenyslete, že těmito jednoduššími otázkami spravíte tu bouři s otázkami č, 3, 4, a 5. ani bonus to nezachrání. Jsem zvědavá, kolik účastníků bude mít všechny odpovědi správně. Předpokládám , že všichni advanced, kteří hlasovali do ankety.
Já jen sleduji, učím se a těším se na jiné soutěže, které umíte tak dobře vymýšlet.

Re: No, vychytávečka

Máte pravdu, trošku jsem se zastyděl, jak těžké otázky jsem vymýšlel. :-)

A i já jsem zvědavý, jak si tentokrát soutěžící poradí. Příští soutěž bude oddychovka… slibuji. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: No, vychytávečka

Máte pravdu, trošku jsem se zastyděl, jak těžké otázky jsem vymýšlel. :-)

A i já jsem zvědavý, jak si tentokrát soutěžící poradí. Příští soutěž bude oddychovka… slibuji. :-)

Re: Re: No, vychytávečka

Ty jo, já jsem také zvědavá, nemyslete, já si všechny otázky zapisuji a lámu si hlavu,: Co tím chtěl autor říci?" A opravdu se těším na vyhodnocení, kde doufám vše přeložíte do češtiny a já si budu moci zkontrolovat vazby, které jsem absolutně! nepochopila.

HIMYM

Doprčic, soutěž o můj neojblíbenější seriál a prošvihla sem začátek :(
Takže si ho asi budu muset dál hledat na netu (a procvičovat přitom aj…:))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: No, vychytávečka

Ty jo, já jsem také zvědavá, nemyslete, já si všechny otázky zapisuji a lámu si hlavu,: Co tím chtěl autor říci?" A opravdu se těším na vyhodnocení, kde doufám vše přeložíte do češtiny a já si budu moci zkontrolovat vazby, které jsem absolutně! nepochopila.

Re: Re: Re: No, vychytávečka

Odpověď na 3 jsem hledala asi 4 dny, už jsem myslela, že to vzdám. Ale sama jsem zvědavá, jestli něco vypotím dobře :-)

Tečka.

Teda tak to je opravdu skvěle vymyšlená tečka za touto soutěží. To jste se vyřádil, že? :-D
Už se těším na zítřek a na všechny odpovědi.

take tam tu bonusovou otazku nevidim :(

Taktéž se musím přidat, bonusová otázka se mi neobjevila… :-(

Jestli jsem dobře pochopila,bonusová otázka je napsaná zvýrazněným písmem-jen to chce číst všechno :-D

ha, už jsem to pochopila, ale asi až po pátém přečtení, takže tímto se omlouvám :-) vše objeveno 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Tečka.

Teda tak to je opravdu skvěle vymyšlená tečka za touto soutěží. To jste se vyřádil, že? :-D
Už se těším na zítřek a na všechny odpovědi.

Re: Tečka.

Napadlo mě to už při jedné z předešlých soutěží, když jsem vymýšlel vzorové odpovědi, že by mohlo být zajímavé, kdyby soutěžící pro změnu měli psát otázky. Tak jsem to teď použil jako bonusovou ‚otázku‘. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.