Help for English

Soutěž o seriál HEROES

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HEROES

 

parada po HIMYM

jedno lepsie ako druhe. dufam ze sa dockam mozno aj sutaze o The IT Crowd ;)

Teda to je rychlovka.

Super, teď jdu zjistit, co je to za seriál. Anglický název mi nic nenapovídá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Teda to je rychlovka.

Super, teď jdu zjistit, co je to za seriál. Anglický název mi nic nenapovídá.

Re: Teda to je rychlovka.

usetrim cas :D
Heroes jeden z najlepsich serialov sucasnosti. Rozprava o par ludoch ktory postupne zistia ze maju nadprirodzene schopnosti(hybat casopriestorom, samoregeneracia, citanie myslienok, lietanie......)
Davali ho myslim v cechach na TV Prima, na slovensku TV JOJ

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 16 lety

Re: Teda to je rychlovka.

usetrim cas :D
Heroes jeden z najlepsich serialov sucasnosti. Rozprava o par ludoch ktory postupne zistia ze maju nadprirodzene schopnosti(hybat casopriestorom, samoregeneracia, citanie myslienok, lietanie......)
Davali ho myslim v cechach na TV Prima, na slovensku TV JOJ

Re: Re: Teda to je rychlovka.

Tak to by se mi možná i líbílo, já mám ráda sci-fi.
Já se dívám v televizi jen na 5 proti 5 (i když už to bez P.Novotného není ono) a na zprávy. Radši koukám do počítače na angličtinu.

Tenhle seriál se mi moc líbí. Už se těším na /…smazáno adminem…/, kdy poběží 3. série. Teď se určitě zapojím. Soutěž HIMYM jsem jaksi propásl. :)

smajl

A ještě by mě zajímalo, proč je u 10. otázky smajlík „confused“. Snad to nebude nějaká zákeřná otázka. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

smajl

A ještě by mě zajímalo, proč je u 10. otázky smajlík „confused“. Snad to nebude nějaká zákeřná otázka. :)

Re: smajl

Jen tam je za sebou dvojtečka a otazník, tak to automaticky vytvořilo smajlíka. Přidám tam mezeru a už to bude OK.

Soutez o dva paradni serialy po sobe ;) co vic si fanousek muze prat :) Dekujeme ;)

I love this website :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marrible vložený před 16 lety

I love this website :-D

Re:

Já taky. :-)

tyjo tyjo

Tak to se mám na co těšit:)Heroes jsou po House MD mým nejoblíbenějším seriálem, mimochodem, myslím, že soutěž i Doktora House by určitě měla úspěch 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kačka vložený před 16 lety

tyjo tyjo

Tak to se mám na co těšit:)Heroes jsou po House MD mým nejoblíbenějším seriálem, mimochodem, myslím, že soutěž i Doktora House by určitě měla úspěch 8-)

Re: tyjo tyjo

Dobrý nápad. Teď máme už asi zásobu osmi dalších seriálů, které už jsou koupené. To vystačí asi tak do nového roku, potom je to otevřené. HOUSE MD může být další.

Seriál se mi moc líbil, taky se těším na 3. sérii. Jsem zvědavá, co si z něj pamatuju :-) .

Páni, to je super, už se moc těším. Řekl bych, že je to skutečně chtlavý seriál, který stojí za to

Perfektní seriál a hlavně v angličtině. Nevím jak vy, ale podle mě to ten český dabing úplně pokazil. Často to tak ale bývá…bohužel. Nicméně díky za další perfektní soutěž.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.