Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

:-D super tak na tenhle seriál si počíhám…zbožnuju Kristen Bell i v Heroes a tak bych si aspoň připomněla VM…to je taky super seriál :-) díky za soutěž o další super seriál

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

:-D super tak na tenhle seriál si počíhám…zbožnuju Kristen Bell i v Heroes a tak bych si aspoň připomněla VM…to je taky super seriál :-) díky za soutěž o další super seriál

Re:

Jo, Kristen taky miluju (ale mojí manželce to neříkejte…)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Jo, Kristen taky miluju (ale mojí manželce to neříkejte…)

Re: Re:

lol,jako hrob…:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

Re: Re:

lol,jako hrob…:D

Re: Re: Re:

Taky tenhle seriál zbožňuju. Zatím jsem viděl jen 4 díly a naprosto super. V případě nevýhry bych si ho později koupil. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Taky tenhle seriál zbožňuju. Zatím jsem viděl jen 4 díly a naprosto super. V případě nevýhry bych si ho později koupil. :D

Re: Re: Re: Re:

A já neviděl ani jeden díl a proto se rád zapojím :)
Ale ještě musím stihnout odeslat ten příspěvek do Letní soutěže :-D

ja ju mam tiez rada a zboznujem jej hlas v serialy gossip girl…ten serial sa oplati pozerat :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sonička vložený před 16 lety

ja ju mam tiez rada a zboznujem jej hlas v serialy gossip girl…ten serial sa oplati pozerat :)

Re:

Ano, v GG se mi její hlas taky moc líbí. Ale abych řekl pravdu, poznal jsem ji až někdy v půlce první série.

Soutěž o Gossip Girl taky letos (někdy v druhé polovině školního roku) mám v plánu.

Ty soutěže je moc dobrý nápad, třeba se dočkám, že někdy odpovím na otázky dobře. Heroes byla katastrofa, tak se mám v čem zlepšovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Ty soutěže je moc dobrý nápad, třeba se dočkám, že někdy odpovím na otázky dobře. Heroes byla katastrofa, tak se mám v čem zlepšovat.

Re:

Taková katastrofa to snad nebyla. Vždyť jste tam snad měla jen jednu chybu, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Ty soutěže je moc dobrý nápad, třeba se dočkám, že někdy odpovím na otázky dobře. Heroes byla katastrofa, tak se mám v čem zlepšovat.

Re:

Navíc tato soutěž bude probíhat tak trochu jinak. O tom ale více 1. října.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Navíc tato soutěž bude probíhat tak trochu jinak. O tom ale více 1. října.

Re: Re:

Jak já nemám rád překvapení… :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Taková katastrofa to snad nebyla. Vždyť jste tam snad měla jen jednu chybu, ne?

Re: Re:

Ano, jednu chybu totální,ale u 5. otázky jsem zapomněla napsat pravé jméno Sylara a s těmi hodinkami to také nebylo moc košer. Přitom mi bylo jasné, že je to název továrny, kde se ty hodinky vyrábějí.No a moji bonusovou otázku snad ani neřeším.Ale teď si dám pozor. Koupila jsem si na ty Vaše soutěže NOVÝ sešit. (Zatím jsem měla jen notýsek) a už budu mít také dostatek času, protože byt je hotový.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Taky tenhle seriál zbožňuju. Zatím jsem viděl jen 4 díly a naprosto super. V případě nevýhry bych si ho později koupil. :D

Re: Re: Re: Re:

je to super seriál…lol,ale ironie je,že já sem první díly první série ještě neviděla :D… začla sem to sledovat kdysi na nově a už bylo pár dílů pryč…ale pak sem si stahla druhou a třetí sérii…no a musim říct,že originál je o dost lepší:)…skoro jako u všech seriálů že..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Navíc tato soutěž bude probíhat tak trochu jinak. O tom ale více 1. října.

Re: Re:

začínám se bát:D…vážně

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

Re: Re:

začínám se bát:D…vážně

Re: Re: Re:

Ale vůbec se nebojte. Jen to tentokrát bude trošku změna… Snad zajímavá.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.