Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Wow, už se Marku moc těším. :D Tolik dobrých seriálů, asi bych bral IT Crowd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Wow, už se Marku moc těším. :D Tolik dobrých seriálů, asi bych bral IT Crowd.

Re:

Na tohle opravdu lze říct jen to WOW.

Wow, týjo, fakt příjemný překvápko, už se MOC těšíím :-D Jen ještě pořád nechápu, kam mám ty odpovědi na soutěž. otázky posílat. Vím, že už jsem se jednou ptala, ale ptám se radši teď, než abych to pak zkazila, protože jsem to minule jaksi nepochopila… Jako na jakou adresu mám ty odpovědi posílat nebo jako soukromou zprávu?? A kam? Na něčí profil? Prosím poraďte, ještě jsem nesoutěžila a vím, že jsem úplný pako :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michelle Lynn vložený před 16 lety

Wow, týjo, fakt příjemný překvápko, už se MOC těšíím :-D Jen ještě pořád nechápu, kam mám ty odpovědi na soutěž. otázky posílat. Vím, že už jsem se jednou ptala, ale ptám se radši teď, než abych to pak zkazila, protože jsem to minule jaksi nepochopila… Jako na jakou adresu mám ty odpovědi posílat nebo jako soukromou zprávu?? A kam? Na něčí profil? Prosím poraďte, ještě jsem nesoutěžila a vím, že jsem úplný pako :oops:

Re:

Je to pokaždé stejné, odpovědi se posílají po skončení soutěže jako soukromá zpráva na můj profil. Podrobné instrukce jsou vždy na konci soutěže zveřejněny na stránce se soutěží. Nebojte.

Wow, tak na tohle se fakt těším, ale nemám tušení který bych si vybral. Všechny jsou super tak asi gilmorky nebo IT Crowd :-D Ať už to začne 8-)

Pane jo :)

Slovem dne asi bude „wow“ :) To je uplne neuveritelne, skvele, no proste parada … :) A předsevzetim asi bude „nebud takovy hamoun a nechtej vsechny vyhry“ :) Uz se moc tesim :) Dekuji, dekuji, dekuji …

to je prostě úžasný! Gilmorky, teď prostě chci vyhrát… :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Pane jo :)

Slovem dne asi bude „wow“ :) To je uplne neuveritelne, skvele, no proste parada … :) A předsevzetim asi bude „nebud takovy hamoun a nechtej vsechny vyhry“ :) Uz se moc tesim :) Dekuji, dekuji, dekuji …

Re: Pane jo :)

Je fakt, že bych je asi taky chtěl všechny. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od David vložený před 16 lety

to je prostě úžasný! Gilmorky, teď prostě chci vyhrát… :)

Re:

Gilmorky jsou tam ve dvou exemplářích, takže je celkem pravděpodobné, že alespoň jedny zbydou do dalších soutěží… takže i kdybyste nevyhrál…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Gilmorky jsou tam ve dvou exemplářích, takže je celkem pravděpodobné, že alespoň jedny zbydou do dalších soutěží… takže i kdybyste nevyhrál…

Re: Re:

Tak snad ano :) Ale rozhodně se moc těším, je to pčíjemné překvapení. Opravdu dobrý nápad.

Paráda, bral bych Losty :-) :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Paráda, bral bych Losty :-) :-D

Re:

Jinak nebude vadit, když o tom řeknu spolužákům? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re:

Jinak nebude vadit, když o tom řeknu spolužákům? :-)

Re: Re:

Proč by to vadilo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re:

Proč by to vadilo?

Re: Re: Re:

To je taky pravda… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je taky pravda… :-)

Re: Re: Re: Re:

Neříkej jim to, máme potom menší šanci na výhru… :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.