Help for English

Soutěž o historický seriál THE TUDORS

Komentáře k článku: Soutěž o historický seriál THE TUDORS

 

Tak to se zase něco dozvíme už při soutěžení :-D
Už jdu hledat encyklopedie o historii a těším se na to!! I když byl Henry 8. strašnej chlap! byl taky Šikovnej státník :-)
Jenom by mě zajímalo, jestli třeba Karel IV. – byl taky potvora chlap a jenom si ho, jako národ, idealizujem :-) Taky měl hodně manželek :-D

Taky se moc těším na soutěž a hlavně na pátrání po odpovědích… :-)

výborně.Sotva jedna soutěž skončila, hned je tu nová šance. Už se také moc těším na otázky, doufám, že nebudou moc obtížné :-), abych mohl zaslat odpovědi a dál pokoušet štěstí při losování.

super

tak se aspoň nebudu muset vymlouvat, že sedím u pc zbytečně, ale Marku, neměl byste taky nějaké pohádky nebo pohádkové seriály? třeba někdy v blízké budoucnocti? :-)

Už teď je mi jasné, že opět nevyhraju, ale zasoutěžit si musím :-)

To je super :) Mám za sebou zkoušku z anglické historie, tak apsoň zjistím, jestli mi k něčemu byla :-D Přestože mě dějiny nikdy nebavily, Tudorovci mě docela bavili :)

To je skvělé, ale nemohl by začátek být v pondělí? O víkendech se nedostanu k počítači :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

To je skvělé, ale nemohl by začátek být v pondělí? O víkendech se nedostanu k počítači :-(

Re:

Naše soutěže vždy trvají okolo deseti dnů, víkendu se tedy tak jako tak nikdy nevyhneme.

Tak to mě fakt mrzí, ale co se dá dělat…
jinak Vaše stránky jsou opravdu super, chodím občas i na jiné, ale nakonec vždy skončím tady :-)

Skvělé

Skvělé 17.5. mám narozky…byl by hezký dárek, kdybych vyhrál. Budu se snažit :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

To je skvělé, ale nemohl by začátek být v pondělí? O víkendech se nedostanu k počítači :-(

Re: víkendové otázky

A proč nepožádat někoho z rodiny (bratra / sestru / ???) či známých, ať Vám ty víkendové otázky zjistí a někam poznamená? Podle pravidel těchto seriálových soutěží není dovoleno „pouze“ sdělovat otázky (a samozřejmě i odpovědi) prostřednictvím stránek HFE (soukromé zprávy, diskuze, komentáře, …).
Takže když je třeba najdete někde napsané na papíře, pravidla neporušíte :-).

Paráda:)

Tak na tuto soutěž se také moc těším, je to můj nejoblíbenější seriál:)Sice mám zkoušku z Britských dějin za sebou už 2 roky, ale snad něco v hlavě uvízlo:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vontorman vložený před 15 lety

Skvělé

Skvělé 17.5. mám narozky…byl by hezký dárek, kdybych vyhrál. Budu se snažit :-D

Re

Taky je mám 17. :-D a ačkoliv seriál neznám, určitě si zasoutěžím!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

Re

Taky je mám 17. :-D a ačkoliv seriál neznám, určitě si zasoutěžím!!

Re: Re

Ježišíí. Já mám narozeniny taky 17.5. :-D :-D Noo, a soutěžit budu, jako vlastně (skoro) pokaždé. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Henda vložený před 15 lety

Re: Re

Ježišíí. Já mám narozeniny taky 17.5. :-D :-D Noo, a soutěžit budu, jako vlastně (skoro) pokaždé. :-)

Re: Re: Re

No není to impozantní :D :D :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.