Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Ach jo, to jsou mi otázky, proboha, přečtěte si zadání, copak tu jste poprvé? A i kdyby tyto komentáře jsou doat informativní.
Pane Víte, obdivuji Vaši trpělivost, Vás asi něco jen tak nevytočí, is it? No a teď jsem se sama zamotala , patří sem isn't it nebo is it?

Re:

Taky mám pocit, že si tady hodně lidí není schopna pořádně přečíst zadání. Je to děs.

Chtěla bych se jenom zeptat na tu dnešní otázku. Těch teoríí o vzniku názvu je několik, máme napsat ty hlavní, nebo jenom tu co je z nich nejuznávanější?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 15 lety

Re:

Taky mám pocit, že si tady hodně lidí není schopna pořádně přečíst zadání. Je to děs.

Re: Re:

Spíš si hodně lidí vůbec nepřečte tyto komentáře, který jsou někdy dost užitečný, aby se člověk neptal pořád dokola na jednu věc. Možná by bylo dobrý, aby si každý, kdo se chce na něco zeptat, nejdřív pročetl všechny dotazy, co už tu byly položeny..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od anta01 vložený před 15 lety

Chtěla bych se jenom zeptat na tu dnešní otázku. Těch teoríí o vzniku názvu je několik, máme napsat ty hlavní, nebo jenom tu co je z nich nejuznávanější?

Re:

Použijte nějaký spolehlivý pramen.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vozihnoj vložený před 15 lety

Re:

You don´t get upset easily,do you?:)

Re: Re:

Já bych dala – „It doesn´t realy bother you, does it?“ ale asi zálaží na každým, jak to pojme :-)

Mohu se zucastnit ?

Dobry den,
rad bych se zeptal, zda se mohu zucastnit, i kdyz jsem se registroval az 1.12.2009 a nestihl tedy o den termin 30.11. Dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rastty.m vložený před 15 lety

Mohu se zucastnit ?

Dobry den,
rad bych se zeptal, zda se mohu zucastnit, i kdyz jsem se registroval az 1.12.2009 a nestihl tedy o den termin 30.11. Dekuji

Re: Mohu se zucastnit ?

Pravidla jsou platná, musíme je respektovat my i vy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Mohu se zucastnit ?

Pravidla jsou platná, musíme je respektovat my i vy.

Re: Re: Mohu se zucastnit ?

Tak neva, zkusim to priste. Diky za odpoved

2.12, středa , ráno 4.30

Dobré ráno, kde je otázka na dnešek?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 15 lety

2.12, středa , ráno 4.30

Dobré ráno, kde je otázka na dnešek?

Re: 2.12, středa , ráno 4.30

otázky se mění mezi 22.00 a 7.00, jak je nahoře v článku napsáno. Dnešní se změnila cca v 5.45.

omluva

moc se omlouvám. Zase jsem blbě četla. Už jí mám. Díky.

Re: Re: Re: Re:

Já myslím že „novácká“ by byla otázka Kdou je současnou královnou? a) Alžběta b) Bageta. :-) Souktež je super, díky za ni.

Re: Re: Re: Re:

BAGETA, jo to máte pravdu. Výběrt mezi Alžbětou a Viktorií by byl moc náročný.

Ale no tak,na pana Víta je spoleh. Ale také když mám ranní, tak už o půl čtvrté nahlížím. Ale protože to tu znám, tak se neděsím a vyčkám, po práci je to tu. A všechno hezky stihnu.Jen ty odpovědi musím nechat na svůj volný čas, a toho je málo teď před Vánoci a pak hledám a pátrám no, uvidím.Ale otázky jsou pěkně zajímavé.

WOW

Otázky super, hodí se to k matuře. :-) Jen aby bylo to štěstíčko.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.