Help for English

Soutěž o seriál SIX FEET UNDER na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál SIX FEET UNDER na DVD

 

:-)

prave som zistila ze tato sutaz konci 20. co mam akurat skusku z anglictiny :-P … to je OSUD! :-) … tak dufam ze v ten den stihnem vyhladat vsetky odpovede :-D

Bohužel další ze soutěží, kterých se nezúčastním :-(

Help For English sleduji přes RSS čtečku, není den kdy bych neklikl aspoň na jeden váš článek, ale tím se vždycky dostanu přímo na konkrétní články, takže odkaz na soutěž na titulní stránce se mi nedostane na oči. Nešlo by vydat vždycky normální článek který by byl vidět i v RSS, že bude soutěž?

Help For English mě baví i bez soutěží, díky za supr web, ale kdybych mohl i soutěžit, bylo by to ještě o fous lepší :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zadirr vložený před 15 lety

Bohužel další ze soutěží, kterých se nezúčastním :-(

Help For English sleduji přes RSS čtečku, není den kdy bych neklikl aspoň na jeden váš článek, ale tím se vždycky dostanu přímo na konkrétní články, takže odkaz na soutěž na titulní stránce se mi nedostane na oči. Nešlo by vydat vždycky normální článek který by byl vidět i v RSS, že bude soutěž?

Help For English mě baví i bez soutěží, díky za supr web, ale kdybych mohl i soutěžit, bylo by to ještě o fous lepší :-)

Re:

O každé nové soutěži vychází vždy nový článek několik dní dopředu. Asi jste ho přehlédl.

dobrá otázka dnes :-)

Jen mám pro dnešek dotaz, musí to být opravdu jen slova, nebo můžou být třeba dvou- a víceslovné výrazy?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od minx vložený před 15 lety

dobrá otázka dnes :-)

Jen mám pro dnešek dotaz, musí to být opravdu jen slova, nebo můžou být třeba dvou- a víceslovné výrazy?

Re: dobrá otázka dnes :-)

Mohou být i fráze

:-P

mam kamosku ktora prave pise pracu o inkvizicii a pravidelne nas o takych srandach informuje … tak uz sa tesim :-D

Re: :-P

A já mám kamarádku, která bydlí na hřbitově – její manžel (bývalý) je ‚funebrák‘ a tak mne toto téma také hrozně baví.
Pro zasmání : Kamarádka má pejska – do města chodí přes hřbitov, protože je to blíž. A pejskovi vždycky říká : „Samíčku nehrabej ty kostičky“.
Ona má hrozně kučeravé vlasy a jeden kámoš, který nebyl v obraze jí říkal : Ty máš ty vlasy jako ukradený věnec (vyschlý) na hřbitov.
Ona měří 1.48 cm a váží 42 kg, vždycky jí říkáme : Ty nezabereš místo na hřbitové tebe pohřbíme kolmo. To vyjde na naše zákony a my ušetříme.
A další a další. Když se začal vysílat tento seriál na TV, říkám, viděla jsi to? a ona „jé, já to propásla ale honem musím jít z práce a vidět to, to mmne zajímá.“
S tímto tématem žila 20 let a co kdyby tam bylo něco zajímavého?
Prostě toto téma mne baví a ještě spojené s angličtinou! otázky zvládám a výborně se u toho bavím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: :-P

A já mám kamarádku, která bydlí na hřbitově – její manžel (bývalý) je ‚funebrák‘ a tak mne toto téma také hrozně baví.
Pro zasmání : Kamarádka má pejska – do města chodí přes hřbitov, protože je to blíž. A pejskovi vždycky říká : „Samíčku nehrabej ty kostičky“.
Ona má hrozně kučeravé vlasy a jeden kámoš, který nebyl v obraze jí říkal : Ty máš ty vlasy jako ukradený věnec (vyschlý) na hřbitov.
Ona měří 1.48 cm a váží 42 kg, vždycky jí říkáme : Ty nezabereš místo na hřbitové tebe pohřbíme kolmo. To vyjde na naše zákony a my ušetříme.
A další a další. Když se začal vysílat tento seriál na TV, říkám, viděla jsi to? a ona „jé, já to propásla ale honem musím jít z práce a vidět to, to mmne zajímá.“
S tímto tématem žila 20 let a co kdyby tam bylo něco zajímavého?
Prostě toto téma mne baví a ještě spojené s angličtinou! otázky zvládám a výborně se u toho bavím.

Re: Re: :-P

Jo a to máme ještě jednu kamarádku, která je také menší vzrůstem, ale má velké přednosti a té říkáme, : Tebe taky dáme kolmo, ale tobé ještě vybudujeme předsíň. :D

:oops:

a ještě jedna perlička

Přiletěl za mnou pan kontrolor a říká: Paní Jiřino, paní Soňa mne pozvala kafe a víte kam?
Já na to (pobaveně, věděla jsem, která bije) no,kampak?
A on s hrúzou v hlase povídá Na hřbitov
Načež já mu řekla s klidem : Jo tam běžte, Soňa vaří moc dobrý kafe
Vlasy mu zbělely a už s námi pro ten den nechtěl mít nic společného.
Pak se vše vywvětlilo, ale dodnes má hrůzu se s námi setkávat. (Což je dobře).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

a ještě jedna perlička

Přiletěl za mnou pan kontrolor a říká: Paní Jiřino, paní Soňa mne pozvala kafe a víte kam?
Já na to (pobaveně, věděla jsem, která bije) no,kampak?
A on s hrúzou v hlase povídá Na hřbitov
Načež já mu řekla s klidem : Jo tam běžte, Soňa vaří moc dobrý kafe
Vlasy mu zbělely a už s námi pro ten den nechtěl mít nic společného.
Pak se vše vywvětlilo, ale dodnes má hrůzu se s námi setkávat. (Což je dobře).

Re: a ještě jedna perlička

Vy jste vtipná partička :-D A tento seriál běží i v ČR? Jak se jmenuje?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od minx vložený před 15 lety

Re: a ještě jedna perlička

Vy jste vtipná partička :-D A tento seriál běží i v ČR? Jak se jmenuje?

Re: Re: a ještě jedna perlička

Odpočívej v pokoji (kdysi běžel, nevím jestli ještě běží)

Možná jsem trochu natvrdlá, ale radši se zeptám. :-D Je první údaj myšlen jako počet epizod v první sérii a ten druhý počet všech epizod za všechny série? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barča Slámová vložený před 15 lety

Možná jsem trochu natvrdlá, ale radši se zeptám. :-D Je první údaj myšlen jako počet epizod v první sérii a ten druhý počet všech epizod za všechny série? Díky

Re:

ano, jistě.

Radosť odpovedať na otázky týkajúce sa opening sequence…je to priam umelecké dielo :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.