Help for English

Daily English Crumbs (Beginners): Nomen omen

Komentáře k článku: Daily English Crumbs (Beginners): Nomen omen

 

nápady

jsem vážně ráda, že máte takové dobré a přitom leckdy jednoduché nápady, člověk by nevěřil, jak mohou být užitečné, díky

:-D Je to dobrá zábava a dobré procvičování.Dou­fám, že to bude dlouho pokračovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dita saxova vložený před 15 lety

:-D Je to dobrá zábava a dobré procvičování.Dou­fám, že to bude dlouho pokračovat.

Re:

Během posledních dní jsem vymyslel další zásobu nápadů. To je totiž ta nejzábavnější fáze :) samotné zpracování vyžaduje větší úsilí, zvláště máte-li hledět na úroveň studentů a řídit se jí. Ale budu se držet, zatím alespoň dokud mne vyloženě nepošlete do háje ;)

:-)

Len sa pekne držte, háje sú v nedohľadne…:)

hezky se bavím

Obzvláště, když moje J je všude (asi) dž a moje Ř teda beru jako R. Nejlepší je I. To mne napadlo hned. To jsem já.
Přišla jsem na fintu, tady ve slovníčku vlevo v liště jsem si zadala první písmenko a pak jakékoli jiné a už mi to tam ukazuje různá slovíčka, je zajímavé, jak málo slov vás napadne hned a jak po nápovědě vás napadají další a další. A také se naučím pár nových. No prostě zábava. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.