Help for English

Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

 

Já už se řechtám snad pět minut – tedy od té doby, co jsem s každým novým komentářem viděla nové a nové užásné ikonky :) Marku, Vy jste nepřekonatelný :)

:D

Zdravím všechny jsem tu nový a je to tu fakt mazec!!! Zábavné učení Angličtinky :-) :-D aaa přidávám se k děkování za tyto stránečky :-)

dobrej pokus, ale ten loňskej byl lepší :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luciiik vložený před 14 lety

dobrej pokus, ale ten loňskej byl lepší :-D

Re:

A co když chce Marek všechny napálit tím, že se jedná o opravdovou soutěž. :) Určitě by asi nikdo nevyhrál všechny seriály, ale třeba nějaká „menší“ odměna na někoho čeká.

Jestli se ty filmy ucim zbytecne tak si me neprejte :D Kolik bych se za tu dobu naucil slovicek :D :P

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radomír Sroka vložený před 14 lety

Jestli se ty filmy ucim zbytecne tak si me neprejte :D Kolik bych se za tu dobu naucil slovicek :D :P

Re:

mmnt, ty se učíš názvy seriálů? :)

jasnee jak jinak chceš vyhrat :D :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radomír Sroka vložený před 14 lety

jasnee jak jinak chceš vyhrat :D :D

Re:

Není jednodušší si obrázek uložit a pak porovnávat s tím změněným? :-)

April:D :D bych se na to mohl se to ucit :D :P :P

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radomír Sroka vložený před 14 lety

April:D :D bych se na to mohl se to ucit :D :P :P

Re:

jsem si říkal, proč by ses to učil :P

Počítač mi běží už 12 hodin a asi pojede do tý doby, než se změní obrázek :) Snad to ještě zvládne. Za tu výhru to stojí :)

ta druha fotka nemuze byt vyfocena uplne presne leda ze by to mel na stojanku a vubec stim nepohnul…takze by stacilo sledovat jen okraje jestli se kousek posunuly :-) a pak teprve hledat film ktery nejde poradne precist natoztak serie :D sranda noo :D:D:D

12 hodin aaaa tak to je mazeeec :D:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radomír Sroka vložený před 14 lety

12 hodin aaaa tak to je mazeeec :D:D

Re:

Jestli mi shoří zdroj, budu žalovat pana Smutného :-D

:D to ano…asi vim o jakem obrazku se nam dnes vecer bude zdat :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.