Help for English

Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

 

Btw jak zjistim, kdo má jaký ID?? :-D..jinak teda gratulace vaší manželce:-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od budgie vložený před 14 lety

Souhlasím, soutěž byla příjemným osvěžením dne :-) Teď už jen trochu bokem – zajímala by mě jen jedna technická věc: kde a jak zjistím svoje ID, popř. i ostatních uživatelů? :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

www.helpforenglish.cz/cz/profil.php?id=310

Re: Re:

Áha, díky :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Soutěžící

Mě spíš zarazilo, kolik lidí fakt soutěžilo…

Re: Soutěžící

Dělal jste nějakou statistiku?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 14 lety

Btw jak zjistim, kdo má jaký ID?? :-D..jinak teda gratulace vaší manželce:-D

Re:

Když si zobrazíte svůj profil a kouknete se na adresu (nahore v liste), tak se na jejim konci zobrazi … profil.php?id=44031 … tak tedy to cislo 44031 je vase ID. Pokud se chcete podivat na profil uzivatele pod ID 310, staci kdyz v adrese smazete cislo vaseho ID a misto neho napr. zminovane (vitezne :) ) cislo 310 :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

www.helpforenglish.cz/cz/profil.php?id=310

Re: Re:

Vidíííš PC si malem odvaril a niic tobe bych aspon par serialu poslal :D

dobrá sranda :D ještě že jsem se k tomu dostala pozdě, protože jinak bych, jak se znám, taky soutežila… ale pssst! :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 14 lety

Re:

Když si zobrazíte svůj profil a kouknete se na adresu (nahore v liste), tak se na jejim konci zobrazi … profil.php?id=44031 … tak tedy to cislo 44031 je vase ID. Pokud se chcete podivat na profil uzivatele pod ID 310, staci kdyz v adrese smazete cislo vaseho ID a misto neho napr. zminovane (vitezne :) ) cislo 310 :)

Re: Re:

Díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radomír Sroka vložený před 14 lety

Re: Re:

Vidíííš PC si malem odvaril a niic tobe bych aspon par serialu poslal :D

Re: Re: Re:

Já si pořád říkal, že o apríl nejde. Myslel jsem si, že Marek bude chtít, aby si všichni mysleli, že je to apríl a nakonec by byl apríl ten, že se jednalo o skutečnou soutěž, ač by se nesoutěžilo o všechny seriály uvedené na obrázku :-)

A přesně tak jsem strávil celý den na Help For English, pressing F5 :-D

Škoda, že jsem taky nesoutěžil, myslím, že bych měl docela slušnou šanci :-)

Shalom :-)

Mě by spíš zajímalo, co bude Marek dělat, když Míša má teďka všechny jeho seriály :-).

Jinak parádní tečka.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Já si pořád říkal, že o apríl nejde. Myslel jsem si, že Marek bude chtít, aby si všichni mysleli, že je to apríl a nakonec by byl apríl ten, že se jednalo o skutečnou soutěž, ač by se nesoutěžilo o všechny seriály uvedené na obrázku :-)

A přesně tak jsem strávil celý den na Help For English, pressing F5 :-D

Re: Re: Re: Re:

To se ale cenííí :-) tak snad přiště…

To byl den

Tak když jsem odcházela bylo 49 příspěvků, takže jsem se zase hezky pobavila.
Perfektní soutěž, vítězce blahopřeji :-D
Já jsem do práce dorazila neučesaná, – nestihla jsem si umýt hlavu ani vyfénovat, na každém oku jiný odstín modrého stínu a červené zuby od rtěnky, protože jsem nedokázala od smíchu zavřít pusu při líčení. :-D
Za tu celodenní dobrou náladu to opravdu stálo. Teď přemýšlím, jestli nám ty ikonky zůstanou a také by mne zajímalo, kolik soutěžících se zúčastnilo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Soutěžící

Mě spíš zarazilo, kolik lidí fakt soutěžilo…

Re: Soutěžící

No ne, ale asi deset lidí poslalo správnou odpověď. A někteří fakt za pár minut po změně obrázku. Překvapili jste mě. Je mi až líto, že vám nic nedám. :-)

Ta fotka sbírky je někde stažená nebo těch seriálových DVD máte doma opravdu tolik?? :shock:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.