Help for English

Soutěž o seriál GLEE na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál GLEE na DVD

 

Těším se :-) Moc se mi líbí obal DVD.

ten obal se mi taky libi :-D

Teď je to taková veselá stránka, budu se těšit na soutěž.

Dost podobný obal má i muzikál Hairspray:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Těším se :-) Moc se mi líbí obal DVD.

Re:

Jo, obal je hezký. Mně se ale víc líbil obsah. :-)

Smůla

Tak pro tentokrát mám smůlu. Z dovolené se vracím až 13. :-(

Want it! :-D

O tomto seriálu jsem se dozvěděla nedávno na EnglishCentral, kde bylo krátké videjko. Určitě se do soutěže zapojím :)

Staré dobré časy

Tak tento seriál se mi líbí a to moc. Sama jsem na střední zpívala ve sboru a ráda na to vzpomínám. Ač se to nezdá, zpívat 2 hodiny skoro v kuse vydá za atletický trénink. Jsem zvědavá kdo nakonec vyhraje :-)

Asi ho nechám jiným

tento seriál neznám, tak se nebudu pokoušet. Aspoň butete mít větší šanci vyhrát ;)

Tak to já to určitě zkusím, hlavně nesmím propásnout žádnou otázku, tak jako minule :-( ..písničky na jútúbku se mi líbily, tak budu bojovat jako lev :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ussul vložený před 14 lety

Asi ho nechám jiným

tento seriál neznám, tak se nebudu pokoušet. Aspoň butete mít větší šanci vyhrát ;)

Re: Asi ho nechám jiným

Odpovědi se dají snadno vyhledat na internetu. Proto může soutěžit kdokoli. Já také seriál neznám a soutěžím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Asi ho nechám jiným

Odpovědi se dají snadno vyhledat na internetu. Proto může soutěžit kdokoli. Já také seriál neznám a soutěžím.

Re: Re: Asi ho nechám jiným

tak to hodně štěstí ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ussul vložený před 14 lety

Asi ho nechám jiným

tento seriál neznám, tak se nebudu pokoušet. Aspoň butete mít větší šanci vyhrát ;)

Re: Asi ho nechám jiným

Není lepší vyhrát nějaký pěkný seriál, který neznám, než pěkný seriál, který už znám? Snažím se, aby i díky soutěžím člověk o seriálu něco zjistil a případně, i když nevyhraje, si ho mohl pořídit sám.

Myslím, že zatím NIKDY nebyla soutěž, která by byla založena na tom, že na otázky dokáže odpovědět jen člověk, který seriál zná. NAOPAK, i když lidé seriál dobře znají, často musí odpovědi hledat. A o to jde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Asi ho nechám jiným

Není lepší vyhrát nějaký pěkný seriál, který neznám, než pěkný seriál, který už znám? Snažím se, aby i díky soutěžím člověk o seriálu něco zjistil a případně, i když nevyhraje, si ho mohl pořídit sám.

Myslím, že zatím NIKDY nebyla soutěž, která by byla založena na tom, že na otázky dokáže odpovědět jen člověk, který seriál zná. NAOPAK, i když lidé seriál dobře znají, často musí odpovědi hledat. A o to jde.

Re: Re: Asi ho nechám jiným

presne tak … vzdy radsej sutazim o serialy o ktorych som dovtedy nepocula … a bolo ich uz dost :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.