Help for English

Nejlepší články na Help for English

Komentáře k článku: Nejlepší články na Help for English

 

Text mám

a tři články mám vybrané taky, heč… Jen bych se chtěla zeptat, musím vybírat jen jednotlivé články, nebo je možné hlasovat i pro série článků jako je např. Angličtina pro začátečníky, tady je to moc těžké a pět vybraných článků nestačí. Myslím, že se mělo zvolit z 10 článků. Aspoň. Bylo by to i zajímavější, neboť co člověk, to názor. Já bych sloučila seriály do jednoho tipu, ale nevím, jestli je to možné. No, když tak s těžkým srdcem vyberu, ale budu mít výčitky, že jsem mohla volit i jinak. :-D
Vy jste tak báječní že za šest let vydáváaných článků je to opravdu těžká volba. A to mám tady přehled!!!
Takže vybírám třídím, ještě že je ta soutěž na 14 dní. OU.
Příští rok to bude jednodušší. Třeba.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Text mám

a tři články mám vybrané taky, heč… Jen bych se chtěla zeptat, musím vybírat jen jednotlivé články, nebo je možné hlasovat i pro série článků jako je např. Angličtina pro začátečníky, tady je to moc těžké a pět vybraných článků nestačí. Myslím, že se mělo zvolit z 10 článků. Aspoň. Bylo by to i zajímavější, neboť co člověk, to názor. Já bych sloučila seriály do jednoho tipu, ale nevím, jestli je to možné. No, když tak s těžkým srdcem vyberu, ale budu mít výčitky, že jsem mohla volit i jinak. :-D
Vy jste tak báječní že za šest let vydáváaných článků je to opravdu těžká volba. A to mám tady přehled!!!
Takže vybírám třídím, ještě že je ta soutěž na 14 dní. OU.
Příští rok to bude jednodušší. Třeba.

Re: Text mám

Musí to být jeden konkrétní článek. Z AJ pro Z můžete vybrat jen jeden reprezentativní a nebo mapu kurzu. nebyla byste první.

datum registrace

Bylo to těžké, ale vybral jsem 5 článků. Doufám, že jsem napsal správně datum registrace. V profilu mám napsáno 2008 10. 01. Snad je to leden. Pokud vím, tak v USA by to byl určitě říjen, v ČR leden, ale tyto stránky preferují britskou angličtinu, a jak je to tam, to nevim. Šanci mám stejnou tak jako tak, ale nechci abyste si mysleli, že podvádím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aleš vložený před 14 lety

datum registrace

Bylo to těžké, ale vybral jsem 5 článků. Doufám, že jsem napsal správně datum registrace. V profilu mám napsáno 2008 10. 01. Snad je to leden. Pokud vím, tak v USA by to byl určitě říjen, v ČR leden, ale tyto stránky preferují britskou angličtinu, a jak je to tam, to nevim. Šanci mám stejnou tak jako tak, ale nechci abyste si mysleli, že podvádím.

Re: datum registrace

Je to říjen.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bami vložený před 14 lety

Re: datum registrace

Je to říjen.

Re: Re: datum registrace

Děkuji, máte pravdu, podíval jsem se k Vám do profilu. To druhé číslo máte 15, takže to druhé číslo musí být den. Velice mě to mrzí. Šanci mám pořád stejnou, tak snad se nic hrozného nestalo.

Soutěž

Odesláno. Dobrá soutěž! ;-)

to je snad zlý sen??!! já to opět prošvihla! a takovou šanci jsem měla!… :-( :oops: :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

to je snad zlý sen??!! já to opět prošvihla! a takovou šanci jsem měla!… :-( :oops: :-(

Re:

Soutěž končí 25. září 2010 ve 24.oo hodin :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

to je snad zlý sen??!! já to opět prošvihla! a takovou šanci jsem měla!… :-( :oops: :-(

Re:

Omylem jsem měl rozcházející se data ukončení nahoře v záhlaví a dole na konci článku. Teď už to odpovídá, konec bude tedy až 25.

jooooooooo, juchuuu, děkujii za info!! :-)

Vybráno

Tak jsem články vybrala, ale stejně bych tam přidala ještě horu jiných, Teda nevím, jestli jsem neudělala chybu s výběrem, ale už je posláno.

Tak nevím,jestli se mi to nakonec podařilo odeslat, protože jsem na to nakonec šla způsobem,ze kterého by každého zběhlého počítačového uživatele ranila mrtvice :oops:
A souhlasím s Georii, mám tu vypsaných spoustu dalších článků…

Tak už konečně taky vybráno. Doufám, že nebudu poslední, kdo to posílal :oops: ale co, stihla jsem to :) Souhlasím s tím, že to bylo velmi těžké. Už jsem ale moc zvědavá na výsledky :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 14 lety

Tak už konečně taky vybráno. Doufám, že nebudu poslední, kdo to posílal :oops: ale co, stihla jsem to :) Souhlasím s tím, že to bylo velmi těžké. Už jsem ale moc zvědavá na výsledky :)

Re:

Taky jsem zvědavý na výsledky. Pokusím se zpracovat co nejdříve.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.