Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

!!!

toto mi robite ked sa chystam spat?! .. ved teraz nezaspim :-) … ach ale tesim sa hlavne na tie pravidla co ste si zase na nas prichystali! :-)

Wow, kompletní seriál, tak tohle je opravdu bomba :-) Už se těším na soutěž.-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chrissy vložený před 14 lety

Wow, kompletní seriál, tak tohle je opravdu bomba :-) Už se těším na soutěž.-)

Re:

copak jeden, ale osm! :)

To je dost hustý, vyhrát Friends všech deset serií :) To chci!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

To je dost hustý, vyhrát Friends všech deset serií :) To chci!

Re:

Tak pozor Friends mam zabraný já. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re:

Tak pozor Friends mam zabraný já. :-)

Re: Re:

Jo a ještě Futaramu, Sex and the city a 4400.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re:

Jo a ještě Futaramu, Sex and the city a 4400.

Re: Re: Re:

To se ještě uvidí :) Chtěl bych taky Six Feet Under a Dawson's Creek. 4400 jsem kdysi viděl, pěkná show, hodně dobrá znělka.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

To se ještě uvidí :) Chtěl bych taky Six Feet Under a Dawson's Creek. 4400 jsem kdysi viděl, pěkná show, hodně dobrá znělka.

Re: Re: Re: Re:

Jj znělka 4400 je pěkná, asi ne tak dobrá jako u Dextera, ale dobrá je. Já to taky viděla ještě v době kdy jsme koukali na telku. Ale na Dawsona už se fakt koukat nebudu :-), i tenkrát jsem z něj nebyla moc odvázaná. Ale Six Feet Under vypadá zajímavě.

Tak já mám jako favority Friends a Dawson's Creek. Už se těším na soutěž :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

To se ještě uvidí :) Chtěl bych taky Six Feet Under a Dawson's Creek. 4400 jsem kdysi viděl, pěkná show, hodně dobrá znělka.

Re: Re: Re: Re:

Six Feet Under je úžasnej, ten si zabírám já ;) :D Kdysi jsem tu vyhrála 1. řadu a uplně si to zamilovala. Natolik, že se chystám si koupim všechny originální :)

Děkuji za soutěž, už se těším :)

A já od 15.11, jsem na praxi, kde nebudu mít možnost k přístupu na net..to mi děláte naschvál.. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od TeTe vložený před 14 lety

A já od 15.11, jsem na praxi, kde nebudu mít možnost k přístupu na net..to mi děláte naschvál.. :-(

Re:

Buď budete muset někoho zaúkolovat, aby Vám psal otázky, a nebo si pořídit net do mobilu. Pozor, některé otázky budou i zvukové či video…

WOW

I must be dreaming… :-)

WOW! :shock:

No to je super! Už se nemůžu dočkat. Můj favorit je Six Feet Under :)

Už se na tu soutěž těším!!!Jsem pro FRIENDS!!! :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.