Help for English

UPCE příjmačky 2013

 

Ahoj :) mám víc dotazů, doufám, že někdo velmi ochotný mé dotazy zodpoví. Nejprve bych se chtěla zeptat, jaký rozdíl je mezi těmito obory: Anglický jazyk – specializace v pedagogice
x Anglický jazyk pro odbornou praxi když navazují stejným Magisterským studiem? Na jeden z těchto oborů bych se moc ráda dostala, chci zkusit příjmačky 2013. Maturovala jsem před rokem (z matiky), teď chodím na pomaturitní AJ, v červnu mě čeká FCE. Co bych si měla k příjmačkám opakovat? Díky moc :)

http://www.upce.cz/…rogramy.html

Mrkněte se tam a stáhněte si ty dokumenty k vašim oborům; máte tam požadavky, charakteristiku i profil absolventa.

Ale obecně pedagogika bude o vzdělávání a filologie více o jazyku.

Díky za odpověď. :) Poradí ještě někdo na co je dobré se podívat před příjmačkami?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anet93 vložený před 12 lety

Díky za odpověď. :) Poradí ještě někdo na co je dobré se podívat před příjmačkami?

Přípravou člověk nic nezkazí. Doporučuji si dělat cvičné FCE, CAE testy. U přijímaček jistě bude listening, reading, něco z gramatiky, vocabulary, reálie.

je dobré přihlásit se na přípravný kurz? stojí to za to? :)

Několik let po sobě jsem teď ten kurz na Upce dělal já, a prostě jsme na každé session trénovali jednu součást přijímaček, upozorňoval jsem na časté problémy, na co se má člověk zaměřit apod. Používal jsem přijímačky z minulých let, takže uchazeči viděli i danou úroveň.

Myslím, že to v podobném stylu půjde i teď dál, když už tam nejsem.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.