Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Dobrý den, děkuji moc za aplikaci English Me!.

Rád bych dal námět na vylepšení aplikace, konkrétně na vylepšení tisku slovíček. Doufám, že už nato tady někdo dříve neupozorňoval.

Vadí mi, že nemohu vybrat k tisku jen konkrétní slovíčka (nyní je možné vybrat pouze všechny slovíčkav kategorii). Samozřejmě si to člověk může manuálně oříznout, ale je to nepříjemná práce navíc.

Také bych uvítal, kdyby šlo (byla volba) tisknout přímo v košíku slovíček.

Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od blahoslavrataj vložený před 11 lety

Dobrý den, děkuji moc za aplikaci English Me!.

Rád bych dal námět na vylepšení aplikace, konkrétně na vylepšení tisku slovíček. Doufám, že už nato tady někdo dříve neupozorňoval.

Vadí mi, že nemohu vybrat k tisku jen konkrétní slovíčka (nyní je možné vybrat pouze všechny slovíčkav kategorii). Samozřejmě si to člověk může manuálně oříznout, ale je to nepříjemná práce navíc.

Také bych uvítal, kdyby šlo (byla volba) tisknout přímo v košíku slovíček.

Děkuji

Díky za podněty. Doporučuji ale psát pomocí interního hlášení v English Me. Tam máme vše hezky pohromadě, můžete tam sledovat stav nahlášeného problému či nápadu, komunikovat s námi apod.

OK!, moc se omlouvám, nechtěl jsem Vám zahlcovat systém na hlášení problémů.

Ještě jednou s vděčností děkuji za ENGLISH ME! a věřím, že se bude aplikaci dařit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od blahoslavrataj vložený před 11 lety

OK!, moc se omlouvám, nechtěl jsem Vám zahlcovat systém na hlášení problémů.

Ještě jednou s vděčností děkuji za ENGLISH ME! a věřím, že se bude aplikaci dařit.

Ne, ten systém je dělaný tak, aby nám práci ušetřil, ne aby ho mohl někdo zahltit. :-) Klidně ho využívejte. :-)

Velmi mě tato aplikace zaujala ;-)Zatím jsem v neplacené testovací verzi, ale úplně mě překvapuje, na kolik tak jednoduchých slovíček si nemůžu při zkoušení vzpomenout.. Konečně parádní program, kde si zase všechno opráším. Super.

Dobrý deň, English Me ma nezaujal. Je to kôli tom že som začiatočník a program je určení pre pokročilejších študentov. Najradšej mám Váš program Word Manger.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 11 lety

Dobrý deň, English Me ma nezaujal. Je to kôli tom že som začiatočník a program je určení pre pokročilejších študentov. Najradšej mám Váš program Word Manger.

English Me je určen i začátečníkům. Obsahuje všechno, co Word Manager (tedy s výjimkou her, ale i na ty doufáme časem dojde). Navíc obsahuje testy a doplňovačky… které ve WM nebyly.

Co konkrétně Vám v English Me chybí (z toho, co uměl Word Manager)?

Nechcela som povedať že je program zlý. Musím sa priznať v testoch sa mi veľmi nedarí. Vo Word Manger najradšej lúštim krížovky. Keď vidím obrázok alebo slovo hneď si spomeniem ako sa píše správne po anglicky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 11 lety

Nechcela som povedať že je program zlý. Musím sa priznať v testoch sa mi veľmi nedarí. Vo Word Manger najradšej lúštim krížovky. Keď vidím obrázok alebo slovo hneď si spomeniem ako sa píše správne po anglicky.

Díky za komentář. Určitě jsme si vědomi, že tyto zábavnější funkce v English Me zatím chybí. Nicméně na možnosti zkoušení s obrázky (jako to bylo ve WM) pracujeme a křížovky máme výhledově v plánu také.

Jinak by zkoušení slovíček mělo fungovat podobně jako ve Word Manageru.

Paci sa mi english me, ale obmedzuje ma to, ze musim byt online. Prave preto uvazujem nad kupou Word manazera a Smart testami..

Mohol by som dostat daku zlavu ak si kupim Word manazer, Smart testy a este predplatim English me ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od johnm vložený před 11 lety

Paci sa mi english me, ale obmedzuje ma to, ze musim byt online. Prave preto uvazujem nad kupou Word manazera a Smart testami..

Mohol by som dostat daku zlavu ak si kupim Word manazer, Smart testy a este predplatim English me ?

Určitě se domluvíme. Napište prosím na info@vitware.cz.

Dalo by sa nastavit v english me, ktoru anglictinu mi ma vyslovit prednostne ? Ja preferujem britsku, english me vyslovuje americku, tak musim pracne klikat na britsku.

Sorry, ak uz tu tento dotaz je.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od johnm vložený před 11 lety

Dalo by sa nastavit v english me, ktoru anglictinu mi ma vyslovit prednostne ? Ja preferujem britsku, english me vyslovuje americku, tak musim pracne klikat na britsku.

Sorry, ak uz tu tento dotaz je.

Děkujeme za poznámku.

Ano, toto máme v plánu. V současné době probíhá nahrávání výslovnosti slov v britské angličtině a doplňování přepisů výslovnosti v americké angličtině. Přepínání preferované angličtiny spustíme spolu s novými nahrávkami a přepisy. Nyní totiž spousta slov nemá nahrávku v britské angličtině a proto by takové přepínání pozbývalo smysl. Máme to ale jako jednu z hlavních priorit, čekáme pouze na dokončení nahrávání.

Hello :) Chtěl bych se touto cestou zeptat, zda jdou dokupovat licence. Momentálně budeme kupovat dvě, ale s každým novým žákem bychom chtěli licenci dokoupit a pokud možno za zvýhodněnou cenu.

Předem děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JPPicasso vložený před 11 lety

Hello :) Chtěl bych se touto cestou zeptat, zda jdou dokupovat licence. Momentálně budeme kupovat dvě, ale s každým novým žákem bychom chtěli licenci dokoupit a pokud možno za zvýhodněnou cenu.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

systém na to není připraven, cenu bychom museli dohodnout osobně a po vytvoření objednávky bychom ji v systému upravili ručně. Osobní domluva je samozřejmě možná. Napište prosím na info@vitware.cz

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.