Help for English

Filtrování článků podle úrovně

 

Marek Vít:
Jasný chápu, jednoduchost nadevše. Napadá mě, že celkově i více takových podobných vychytávek by šlo udělat třeba jenom jako volbu v nastavení profilu (klidně v nějakých expertních volbách aby to mělo ještě větší efekt). Přišli by na své jak běžní, tak pokročilejší uživatelé. :)

To by bolo fajn. :-D

Pouzivam RSS a hodilo by se mit moznost filtrovani urovne. Nebo aspon pridat uroven do nazvu. Takhle musim vzycky odkaz zobrazit.

Já bych se chtěl zase přimluvit aby byla úroveň zobrazena i někde v samotném článku. Často se mi stane, že se dostanu na článek jinak než z menu a potřebuji zjistit pro jakou je to úroveň.

Ahoj, jestli to dobře chápu, tak se tady dají filtrovat články podle úrovně pokročilosti (elementary, pre-intermediate…). Docela by se mi to hodilo, ale nevím, jak na to. Žádnou možnost filtru mi to nikde nenabízí. Co dělám špatně? Poraďte, prosím :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucinda vložený před 12 lety

Ahoj, jestli to dobře chápu, tak se tady dají filtrovat články podle úrovně pokročilosti (elementary, pre-intermediate…). Docela by se mi to hodilo, ale nevím, jak na to. Žádnou možnost filtru mi to nikde nenabízí. Co dělám špatně? Poraďte, prosím :-)

Špatně nic neděláte. Tato možnost byla k dispozici ve starší verzi H4E, nyní už tato možnost není. Třeba když bude dostatečně dost lidí brečet, že to fakt nutně potřebují, se ti nejvyšší ustrnou nad námi nebohými studenty a filtr zpátky vrátí. :-)

Zdravím, tak filter je už aktívny? pretože neviem prečo ale stále sa mi nedá články filtrovať podla úrovni, čo robím zle? skúšal som aj iný prehliadač.. tam problem nieje..

Neskor som si všimol že to je už starý článok, tak teda o nič nejde :)))

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.