Help for English

Uložení článků do záložek

 

Dobrý den, mohu si nějakým způsobem uložit článek do záložek pro pozdější přečtení, respektive jak to řešíte Vy ostatní, prosím? Předem děkuji za odpověď B.

Já mám prostě složku v oblíbených “HFE”… a tam asi 100 článku, které snad někdy zpracuju 

Já si některé články ukládám do sekce Oblíbené články na Help for English ve svém profilu, abych se k nim mohl kdykoliv vrátit bez dalšího vyhledávání. Je to jednoduché a velmi praktické.

Ano, díky je to řešení. Já narazil na http://getpocket.com – je to ‘v duchu’ Englishme tzn. kdekoliv, kdykoliv a na čemkoliv.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 11 lety

Já si některé články ukládám do sekce Oblíbené články na Help for English ve svém profilu, abych se k nim mohl kdykoliv vrátit bez dalšího vyhledávání. Je to jednoduché a velmi praktické.

A jak na to? Ja nikde nevidim “pridat do oblibenych” a ani tuto sekci nemam na profilu. Je toto pouze pro uzivatele english me? Dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Matesak vložený před 10 lety

A jak na to? Ja nikde nevidim “pridat do oblibenych” a ani tuto sekci nemam na profilu. Je toto pouze pro uzivatele english me? Dekuji

Ne, ne. Stačí, když je člověk zaregistrovaný a přihlášený (on-line). Jednoduše kliknete na profil pod vaším jménem a po jeho zobrazení máte možnost doplnit informace o sobě pomocí tlačítka přidat. Viz. můj profil.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.