Help for English

aktualizace článku

 

To Roman Svozílek : Všimla jsem si náhodou, že jste upravil svůj článek Verb patterns. Myslím, že by bylo dobré napsat zprávičku o tom sem do fóra, aby to těm které to zajímá neuniklo. Někdo si to třeba vytiskne a na stránku se už nepodívá. Takže pro všechny : Článek je upravený a je tam něco přidáno.

Je fakt, že už jsme přemýšleli, že by se hodilo někde uvádět takové drobné novinky, kvůli kterým nechceme vydávat samostatný článek (jako např. oprava nějaké drobné funkce, změna v článku, apod.)… ale práce bylo zatím dost. Snad jednou.

Stačil by nějaký malý rámeček s nadpisem Aktualizace :-)
A nebo vytvořit sekci aktualizace a jednou měsíčně vydat, kde co bylo změněno :-)

Ta sekce aktualizace ve fóru by možná nebyla tak marná a nevím, možná ani složitá.A bylo by to dobré, každý by si článek už našel.

No nemyslel jsem ve foru, myslel jsem jak je třeba sekce Soutěže , tak takhle :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.