Help for English

FCE writing počet slov - členy

 

Zdravím, mám ještě otázku ohledně počtu slov ve writing v FCE. Započítávají se tam i určité a neurčité členy, předložky atd.? Nikde jsem tuto informaci nenašla.

Ano, jistě, i to jsou slova.

Pokud máte jakékoli otázky k FCE a jedete v tuto sobotu do Berouna na setkání HFE a EnglishBooks Day, je možné se na zeptat přímo někoho, kdo Cambridge testování provádí.
Pokud tam nejedete, můžeme se zeptat za Vás. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 8 lety

Pokud máte jakékoli otázky k FCE a jedete v tuto sobotu do Berouna na setkání HFE a EnglishBooks Day, je možné se na zeptat přímo někoho, kdo Cambridge testování provádí.
Pokud tam nejedete, můžeme se zeptat za Vás. :)

Do Berouna nejedu, ale myslím, že už nemám žádné otázky, mě totiž vždycky napadnou zcela náhle postupem času. :) Snad jen další -možná hloupá- otázka: vím, že se tam nemůžou nosit mobily ani jiná elektronická zařízení, ale normální hodinky na ruce (ne digitální) být mohou, že ano? (Omlouvám se za takovou hloupou otázku, ale chci si být jistá.) :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marketa01 vložený před 8 lety

Do Berouna nejedu, ale myslím, že už nemám žádné otázky, mě totiž vždycky napadnou zcela náhle postupem času. :) Snad jen další -možná hloupá- otázka: vím, že se tam nemůžou nosit mobily ani jiná elektronická zařízení, ale normální hodinky na ruce (ne digitální) být mohou, že ano? (Omlouvám se za takovou hloupou otázku, ale chci si být jistá.) :)

Určitě mohou.
V místnosti musí být také umístěny hodiny, aby účastníci zkoušky věděli, kolik jim zbývá času. Při počítačové zkoušce vidíte čas přímo na obrazovce.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.