Help for English

Čtyřletá dívka mluví plynně sedmi jazyky

 

Video (s ruskými titulky – je to ze soutěže v Rusku)
https://www.youtube.com/watch?…

Kdyby mohl někdo rusky rozumící, prosím, shrnout, co říkají rodiče o tom, jak se holčička ty jazyky naučila. Díky!

Tohle video jsem viděl před časem a také mě hodně zaujalo. Bella je bezesporu veliký talent na jazyky, ale myslím, že bez vedení a podpory rodičů by patrně takto rychle sama nepostoupila. Jak vidno, rodí se nám generace dětí, kteří mají opravdu úžasné schopnosti a to nejen na poli jazyků, ale i vědy a umění..

Maminka Belly říká, že se jazyky zabývají již od narození, začínali Ruštinou a Angličtinou. Když viděli u své dcerky zájem, začali postupně přidávat jazyky další, až se dostali k sedmi jazykům.

Děkuju, Josefe!

Tak v tomto věku děti nedělají bez rodičů skoro nic. :D

Zajímalo by mne, jak docílili plynulosti mluvení – předpokládám, že rodiče všechny ty jazyky sami neovládají a na tohle je potřeba s dítětem pravidelně mluvit (se domnívám).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.