Help for English

"Za lepší stránky!"

 

Zdravíčko! :)

Ráda bych vám pomhla s korekcí stránek, ať už se to týče grafické stránky webu, tak obsahové části. Mám pár návrhů, jenž by mohli lecjak pomoci. Ale abychom zlepšili projekt, musíme se soustředit na věci, které potřebují upravit, předělat, či podobné.

Tak tedy, co potřebuje napravit:

Únavné články a cvičení

Častokrát se setkávám s lidmi, které znám z reálného (ne virtuálního) života, jak si stěžují na unávné články, chtěli by vidět něco šokujícího, dechberoucího a ne jen písmenka na bílém podkladě! Takže přidáním pár obrázků, grafů a dalších pomůcek nic nezkazíte. Také videa by se zde vyjímala. A hele, vaše návštěvníky těchto stránek to bude bavit víc!

Profily

Takže, zde se rozepíši asi nejvíce. Profily jsou nudé a ničím neupoutají. Minimálně by bylo k užitku, kdyby jméno uživatele bylo napsané nějakým hezkým fontem a ne jen obyčejným stylem písma, které tu vidím šude. A profilové fotografie se načítají hrozně dlouho, toť další chyba. Nemám zdání, jeli chyba v programování nebo tak, ale bylo by dobré, kdyby se “to” načítalo rychleji. Také si myslím, že by bylo super na profily zapisovat aktivitu uživatele. Napŕíklad jak často procvičuje a tak. A nakonec, chtělo by to.. Nevím, jak to přesně popsat. Možnost přidání odkazu na oblíbený film (tam, kde píše o oblíbeném filmu, na svém profilu). Toť vše!

A co je správně?

Registrace ihned

Možnost přidání příspěvku do Diskuzního fóra

Propracované testy, jenž vám v případě potřeby vysvětlí chybu a opraví vás

Tipy a triky

Pokud máte zájem o mou spolupráci, prosím, odepište na tento příspěvěk, děkuji!

– Zuxiss

Také zdravím,

Nechci být rýpavý, vždyť sám mám daleko k dokonalosti co se týče angličtiny, ale bohužel i češtiny.
Každý podnět je jistě hodný zvážení, navíc byly již nějaké změny v tomto směru zmíněny, ale jestli chcete provádět korekce a zahrnout do nich i českou gramatiku, tak by to na ní chtělo ještě trochu zapracovat, pokud se tedy nejedná o nepozornost:

Mám pár návrhů, jenž by mohli lecjak pomoci.

Myslíte, že je tahle věta po gramatické stránce v naprostém pořádku?

EDIT: Z ohledem na věk by se dal takový drobný prohřešek určitě odpustit, každopádně některé nápady jsou zajímavé a celkově i dobře podané.

Mně třeba docela chybí zobrazování počtu shlédnutí jednotlivých témat ve fóru, to byl myslím zajímavý přehled o tom, co lidi v jaké míře zajímá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 7 lety

Také zdravím,

Nechci být rýpavý, vždyť sám mám daleko k dokonalosti co se týče angličtiny, ale bohužel i češtiny.
Každý podnět je jistě hodný zvážení, navíc byly již nějaké změny v tomto směru zmíněny, ale jestli chcete provádět korekce a zahrnout do nich i českou gramatiku, tak by to na ní chtělo ještě trochu zapracovat, pokud se tedy nejedná o nepozornost:

Mám pár návrhů, jenž by mohli lecjak pomoci.

Myslíte, že je tahle věta po gramatické stránce v naprostém pořádku?

EDIT: Z ohledem na věk by se dal takový drobný prohřešek určitě odpustit, každopádně některé nápady jsou zajímavé a celkově i dobře podané.

Nevím, jak vy, Josefe, ale já mám pocit, že rýpavý je právě původní příspěvek.

(Profily jsou nudé a ničím neupoutají. Minimálně by bylo k užitku, kdyby jméno uživatele bylo napsané nějakým hezkým fontem a ne jen obyčejným stylem písma, které tu vidím šude.)

Pokud je autorce příspěvku opravdu 12, jak uvádí na svém profilu, tak chápu, že „pěkné“ barevné fonty pro ni mohou být prioritou. Mě osobně profily zde na HFE upoutají často, zvlášť ty, které jsou plné zajímavých a inspirativních informací.

(Možnost přidání odkazu na oblíbený film)
Jaký odkaz? Na CSFD? K čemu by to tady bylo?
Mně osobně se stránky líbí moc. Jsou docela minimalisticky řešené, nejsou ničím „přeplácané“. Jsou intuitivní. Tím samozřejmě nechci říct, že není prostor na malé postupné změny.
Nevím, co přesně si autorka představuje pod „přidáním pár obrázků, grafů a dalších pomůcek“.
“…chtěli by vidět něco šokujícího, dechberoucího a ne jen písmenka na bílém podkladě!”
Návštěvníci určitých typů stránek možná nějaký šokující a dechberoucí formát očekávají. Tady na HFE se necháváme příjemně šokovat spíš skvělým obsahem.

A ještě dodám, mně se na těchto skvělých stránkách líbí mimo jiné i to, že se jich nezmocnil facebook. Fórum funguje pořád na stejném principu jako před 10 lety, kdy jsem se na stránky poprvé zaregistroval. 

Ale abychom zlepšili projekt, musíme se soustředit na věci, které potřebují upravit, předělat, či podobné.

Máte pravdu, Michale, tahle věta vyznívá tak trochu majetnicky, jako kdyby autorka příspěvku byla spolumajitel stránek nebo uživatelka s aspirací na titul veterán, co do počtu příspěvků.

Šlo by to jistě nahradit zdvořilejším obratem: … věci, které by se mohly upravit, předělat…

Trošku skromnosti a vděku za to, že tyto stránky vůbec existují, a k tomu navíc zdarma, by této mladé slečně rozhodně neuškodilo, ale věřím, že nijak zle to zas nemyslí.

Napřed je dobré ukázat nějaké vlastní výsledky a zkušenosti, třeba na poli programování, nebo tvorby webových stránek či v jiném oboru, a pak něco navrhovat v podobném stylu.

Osobně si nemyslím, že se jedná o dvanáctileté dítě. Abych pravdu řekla, považovala jsem to za spam – ale když to rozvířilo diskuzi… Souhlasím naprosto s Michalem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 7 lety

Mně třeba docela chybí zobrazování počtu shlédnutí jednotlivých témat ve fóru, to byl myslím zajímavý přehled o tom, co lidi v jaké míře zajímá.

súhlas, aj mne to chýba, teším sa, že aj niekomu druhému

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 7 lety

Mně třeba docela chybí zobrazování počtu shlédnutí jednotlivých témat ve fóru, to byl myslím zajímavý přehled o tom, co lidi v jaké míře zajímá.

Souhlas, to by se mohlo zase obnovit. Proč se to vůbec zrušilo?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.