Help for English

Ikonka

 

Zdravím,

nahrál jsem si novou ikonku, ale vidím ju jen já a to když jsem přihlášený. Když se odhlásím, není vidět, ani z jiného PC ani z jiného profilu… Kde může být problém netuším…
Dík :-)

Protože každou ikonku musí první Marek autorizovat.

Já osobně jsem pro zrušení té autorizace. Nebo je to tak nutné?

aha… tak to jo :-)
No mozna je to z duvodu aby tu nebyli nejake „neslusne“ obrazky :-D :-)

JJ to je, ale řekl bych, že na to doplácí mnohem více spíš slušní lidé a Marek.

Jasný no. Celkem otrava asi schvalovat pořád :-)

Jo, to musí být. Nestává se často, že musíme ikonku odmítnout, ale přesto se to stává. Buď jsou to sprosťárny a nebo si někdo uploaduje moji ikonku. To už se stalo asi desetkrát. Lidi jsou vynalézaví. :-) Hned jak se dostanu k FTP tak vám ji autorizuju.

Jasný, díky moc…
Uploadovat si vaši ikonku… to mě nenapadlo :-D

Už je to hotovo.

Ok, díky :-)

Autorizoval by jste ji i mě prosím? :)
A ještě bych se chtěla zeptat, jestli by šlo změnit uživatelské jméno. Když jsem se registrovala, tak jsem spěchala, abych stihla seriálovou soutěž :oops: , nic mi to nechtělo brát, tak jsem zvolila své univerzitní číslo :-D . Pokud ne, nebo by to bylo náročnější, neva:)

ANo, ano, aktualizuju. Změnit jméno se v krajních případech dá, poproste Petra Hudíka pomocí soukromé zprávy.

Diky

A muzu mit dotaz? Jak mame vedle jmena ty panacky, ruzove pro holky a modre pro kluky, proc maji nekteri sediveho panacka, vypada jako by mel sako :-D .

To je když nic nevyplnili.

H E L P !
Chci si nahrat moje foto jako ikonku, ale – at delam co delam – nedokazu ji zmensit na min nez 8,5 kB pri zachovani 40×40 bodu. Delam to v MS Office Picture Manager-u.
Jak to mam zmensit na 5kB ?????
Dik za pomoc.

m.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.