Help for English

lyrics

 

Nevite, jestli je na internetu mozne najit originalni texty pisnicek, aby mel clovek jistotu, ze jsou spravne? Stranek s texty je hrozne moc, ale taky tam byva chyb jak maku :-(

originální texty pouze na stránkách skupin a zpěváků, pokud je na stránky dali. Někteří je mají, jiní ne. Nic spolehlivější než toto (/a nebo koupit si CD s texty) není.

ty texty byvaji ale jen u nekterych CD, ne? Dekuju za info

Ano, to je fakt. Ale prostě co není vydané oficiálně, není to spolehlivé.

Ale je někdy dobré si vyhledat texty na více serverech a pak je porovnat a vybrat tu nejlepší variantu. Většina serverů své texty ale sdílí, a tak většina textů bude na všech serverech totožná… chce to hledat, dokud člověk nenajde jinou verzi. Jestli umíte googlovat, neměl by to být problém.

zkus tady, celkem je tu toho dost http://www.azlyrics.com/

Anebo jak to dělám já – najdu si text a pak poslouchám písničku a kontroluju, jestli je to správně. Občas se tam najde nesmysl a někdy je u toho i překlad a i ten stojí zato :-D

nj…jenže ne vždycky to slyšíš tak dobře,abys to mohl porovnat…

Jj právě ty nejméně srozumitelné věci budou většinou ty, které jsou v tom přepisu špatně.

Také je možnost toho interpreta o ty texty požádat. :)

KDYZ si stahnes free program evil lirics,který se ti zapína spolu s winampem,tak ten ti sám vyhledává na internetu texty,podle názvu mp3 co zrovna posloucháš…musíš jí mít ale správně pojmenovanou :-D ty texty bývají tak z 95% velmi dobrý 8-)

To jste mi připomněli, jednou jsem si hledal text k písničce hushabye od Korn a našel jsem dva texty, více-méně shodné až na jednu část:

1. text
And I hate to tell you to exchange your dreams,
for one-way ticket, no return.

2. text
And I'm here today to exchange your dreams,
for one more ticking of your time.

Správně je pochopitelně text č.1… 2ka mě ale náramně pobavila :-D

jj přesně jak říkal kolega, stáhnětě si free program evillyrics, automaticky vyhledá texty k písním, je to super :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.