Help for English

Ruční prohledávání článků

 

Je možné abych já, obyčejný smrtelník (myslím tím ne-administrátor), mohl po svém přihlášení vidět ty nejnovější komentáře jeden za druhým? Případně rychle zjistit jestli někdo odpoveděl/reagoval na můj komentář?

Potřebuji na to nějaký program nebo něco???

Anebo jsem odkázán na věčné „ruční“ prohledávání článků???

Pro některé z vás asi přihlouplá otázka, mně osobně nedá spát :-)

Předem dík za odpověď!!!

heh, presne toto som riesil asi pred dvoma mesiacmi :-) Dokonca som ti to zacal aj kodit do firefoxu(presnejsie do greasemonkey), ale potom som si uvedomil, ze kvoli sebe to robit nebudem :-) Strucna odpoved je: nic automaticke zatial neexistuje.
Ale ked sa najde viac takych, jak si ty, tak sa mozno k tomu dokopem a zverejnim :-)

Tomas, dokop sa (len aby to velmi nebolelo) a zverejni!!! :-)
Som si isty, ze nie som sam, lenze ostatni mlcia…
Ak to inak nepojde, tak si vytvorim 15 dalsich nickov a pridam sa k tomuto foru aby nas bolo viac :-D
No, OK, to asi nie, ale myslim ze takyto tvoj pocin – myslim, ak by si „naucil“ nas smrtelnikov ako na to, resp. zavesil by si tu svoje know how – by urcite neostal nepovsimnuty a zozal by velky uspech!
Think about it, mate. 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.