Help for English

Google chrome

 

v prohlížeči Google chrome se nezobrazjí něteré žárovky a někdy po dvojkliku na slovo ani překlad.. respektive se zobrazí mimo obrazovku

máte pravdu, když jsen na netbooku na Chromu tak mi to dělá obdobnou chybu.

napiste mi niekto z vas nejaku prikladnu stranku a presne ktoru ziarovku to nezobrazuje(alebo vzdy je to ina?). Asi viem, kde je chyba, len sa chcem uistit

tato chyba se vyskytuje opravdu nahodile

Mně v Chromu „utíkají“ značky správných/špatných odpovědí po skončení testu a když na ně najedu myší, i vysvětlení se zobrazí úplně na kraji stránky.. A měla jsem to tak snad v každém testu..

jj mě taky utíkají značky špatných odpovědí :-(

mam to, chyba bola uplne inde, ako som si myslel na pociatku.
Problem je s tym, ze Chrome ma nejaky divne upraveny Webkit a ten to nevie rozparsovat nevalidne HTML.
Sranda by bola vediet, ci ma so strankou problem aj Safari, podla mna asi tiez ano.

Preto prosim Petra Hudika, aby tych ~90 chyb opravil, nech uz sa nenervacime, ze nevidime vysledky :-)

uz sa v tom nejaky piatok nehybem, ale myslim, ze dotiahnut to na standard XHTML 1.0 Transitional by nemal byt problem a dost by pomohol aj do buducna.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.