Help for English

sen o HFE

 

zdálo se vám taky někdy o hfe nebo o čemkoli s hfe spojeným? :?:
mně se dneska zdály hnedka dva sny za sebou!
prvně že Marek Vít měl nějaký obchůdek s anglickými knihami a takovými věcmi, ale zároven to bylo i kadeřnictví-jakože uměl stříhat vlasy, já jsem tam přišla ----- tedka jsem asi něco řekla, to už jsem zapomněla ----- a on řekl: jako u mě to ostříhání máš za 35, jinde bys za to dala čtyři stovky! chaa
:-D
a druhý že jsem se účastnila matematické olympiády a Marek Vít opět byl nějaký dozorčí či co, bylo nás tam pár soutěžících a úkol byl jediný – a sice vyplnit sudoku…no a ti soutěžící byli rozřazeni do různých místností a mě poslali na pódium před plný sál lidí ke stolečku! a Marek mi dal už hotové správné řešení toho sudoku, abych to opsala, tak jsem to opsala :-D
ale v minulosti se mi zdály i normálnější sny o angličtině, třeba jak se co řekne nebo tak
často když na tohle téma s někým mluvím, tak mi lidi říkají, že prý mluví anglicky ze spaní, a dokonce jsou to třeba lidi, kteří ve dne s aj mají problémy…zajímavé! myslíte si, že lidi jsou schopní mluvit aj ze spaní líp, než když jsou bdělí? je to možné?

:-D :-D

ten první sen je jak scénka vystřížená z Black Books :-)

no kdo vi co eva delala ten den kdy se ji to vsechno zdalo :-D

Don't mess with the Zohan :-)

Zohan mě taky napadl :-)

to je kdo nebo co zohan? :shock:
já jsem jenom spala románku!

Zohan je film s Adamem Sandlarem :)

It's high time you took a break :)

Mě se zdají sny poloanglické a poločeské :-D mísí se to :) Ale vždycky je to zmatené :( :)

littlewolf: :-D To mě dostalo! :-D

:-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.