Help for English

Seabase Delta

 

drop xxx, put xxx down apod.

kde jste vzali kartu do vlaku, jsem fakt asi malomocný, ale vlak stojí a stojí a píšu a píšu a nic

mrtvola v první lokaci má tu kartu v kapse.

Potřebuju radu, a nikde tady jsem to nenašla, tak jestli to tu už je, tak se omlouvám. Jsem v Alfa stanici, tak nějak už jsem prošla ty chodby, kde jste nic nenašla, jen poutve, zamčenou skříň, přehrávač kazet. Otevřela jsem ten poklop a šla dolů, ale tam mi nic nejde udělat. Karta už nefunguje, u sebe mám krom ní ještě šroubovák. V předchozích lokacích mi nešlo v podstatě nic udělat – v první klouzaly řasy, v další bylo jen okno, a u tý obrazovky, když jsem psala enter 1 a enter 2, psalo to WRONG ENTRY. Vůbec nevím, co mám dělat! Prosím, poraďte mi! :) díky

A v jedné chodbě jsem našla klouzačku, ale vylézt na ní nešlo. A taky mi psal, že má divný pocit, hako by šel kolem bílého norka. Co to znamená???

ve stanici ALPHA je vlastně celá stanice, výtah do druhého a třetího patra… desítky lokací.

výtah nefunguje :) mám pocit, že jsem prošla všechno. Nemůžete mi prosím nějak „naznačit“, co dál :)?

Siena : zbierajte veci a použite ich vo vhodnej chvili na spravnu vec : uvarit palacinku, ist si zaplavat do mora, prolongovat kartu a 50 dalších vecí. Zbierate pritom body-povel SCORE)

Děkuju. :) už jsem u hifivěže, a marně přemýšlím, jak napsat odšroubovat šroub šroubovákem. nic mi nefunguje

AA, už jsem mnohem dl. Mám 60%, jen nevím, kde najít potápěčský oblek a hadice nebo klíč k panelu ve výtahu? Neporadil by někdo zkušený, rposím? :)

Ajajááááj, tak kľúč je dobrý vtípek, musíte si ísť poň do stanice myslím BETA, tam, kde je veľký stôl. Potápačský oblek je v diving room a hadice sú vo vodotesnej bunke, do ktorej vojdete cez dieru. :-D

Díky moc! Já už se ale bohužel do Beta stanice nedostanu, zatím nemám kartu. Jak se dostanu k tomu oleku v divingroom?

Äaa, spletla jsem si diving room s airlockem. Ale hadice pořád nikde :(

je to 1.poschodie – tá miestnosť, keď vystúpite z vlaku v poslednej stanice, vôjdete do okružnej fialovej chodby a idete EAST. Je tam zatvorená skriňa, otvorte ju.

Ano, oblek už mám. Hledám hadice a způsob, jak si to všechno nasadit :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.