Help for English

Seabase Delta

 

Ahoj. Jsem na zacatku. Hodinu sedim ve vlaku. Z repraku se ozyva nejake kovove bouchani. Bezpecnostni pas ne a ne se zapnout a vlak stoji. Jsem fakt uplne blbej, nebo je v tom nejakej chytak. Ten vlak se asi nehne. Vzpomnel jsem si na flick the reins z minule hry. :-)

Uf, diky moc, tohle me teda vubec nenapadlo…Jsem spis cekal, ze budu muset sehnat tu kazetu, a pustit slepici trochu hudby at se probere, ale tohle je lepsi :-D

Btw. tu bublinu jsem teda zkousel delat marne uz driv pres make/do a bubble… A pres blow jsem zase foukal jen do zvykacky a to zas trochu nelogicky tvrdil, ze nemuze, ze tam zadna neni… No ale hlavne, ze to nakonec vyslo :)

Whisour, buckle up :)

Diky. Ja porad turn on a nic.

TURN ON je zapnout např. elektrický přístroj nebo pustit vodu (z kohoutku) apod. Zapnout pás je něco jiného.

Prosím neporadíte mi jak dostat ven magnet nebo jak nafouknout bublinu, když mi to píše, že mi chybí stick? Díky :-)

Unscrew the magnet with the screwdriver.

foukejte BUBLINU a ne žvýkačku. BLOW A BUBBLE.

Neporadil by mi někdo, prosím, kde najdu misku na palačinku? :-) asi se přede mnou schovala.. :-D

tam, kam se vyjede dopravníkovým pásem.

Prosím, prosím… Jak mám přilepit žvýkačku na tlačítko ve výtahu?

ne a ne dohrát :-) na první pokus se mi nepodařilo sebrat hřebíky, teď je hledám ve vraku a nikde nic..help pls :-)a navíc jsem si odložila sud a nejde mi vzít zpátky, chce ho vyspecifikovat a nějak na něj nepomáhá ani velký, ani pivní apod.

A ne a ne tam tu žvejkačku přilepit… Prosím, poraďte. :oops:

fish: musíš ji rozžvejknout :-D

mám jí rozžvejknutou

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.