Help for English

Markovy reporty

 

Ne že bych chtěl nějak naléhat, nebo na někoho tlačit, ale jak to vypadá s tím novým autorem?:-) Zvědavost mi nedá spát, znáte to…

Johnnie: pokud vím, tak nový autor se nyní seznamuje s administračním rozhraním. Pokusím se zjistit bližší informace.

A kdo je Jana, o které se tu už asi podruhé mluví? Asi mi něco uteklo. :oops:

„Zaeditovat“ (viz předposlední „Co se děje na HFE“) sice možná je slovo, ale české určitě ne:-) Řekla bych třeba zařadit, to by mi znělo lépe.

Pletu se a nebo 20.9. končila prázdninová soutěž – fotky z dovolené s komentářem? Účastnilo se hodně lidí?

Ano, mělo to být ve včerejším reportu, k jehož napsání jsem se ale dostal až teď. :-)

Už jsem si všimla :-) tak to jsem zvědavá, jak to dopadne a jaké budou příspěvky…

Myslím, že to bude velmi zajímavé. Procházel jsem je zatím jen letmo a rozhodně jsem se nenudil.

P. Marku, když jste byl v Berouně. potkal jste Vojtu, Kubu a Matěje:?: Popř. i s dřívějším „poručníkem“ Václavem Chaloupkou? Myslím, že poslední nápověda byla zbytečná, když máte děti, ale pro jistotu. :-)

Počet článků a testů mě dostal. Moc hezké číslo potrhující pracovitost a nadšení všech tvůrců HFE. My návštěvníci HFE se 1)máme a 2) máme co dělat, abychom to zvládli :-)

Na Vojtovi, Kubovi a Matějovi jsme byli loni v létě. Teď jsem tam byl opravu jen pracovně. :-)

Čtu report z 12.10. To je ale výzva, každý den se naučit 10 článků z HFE!
Díky za ně! Včera jsem narazila na Romanův článek Verb patterns a ten je prakticky sám o sobě malá učebnice. Takových 10 článků denně a měla bych opravdu vystaráno. 8-) :-D

Prima – nová anketa. Hned jsem se zúčastnila.
Ještě by mě zajímalo, jaké jazyky kromě CJ a AJ to jsou.

Dá se hlas nějak zrušit? Sekla jsem se o jedno políčko a teď vypadám míň vzdělaná než jsem :-)

Teda nechci nikomu sahat do svědomí, chápu na že HFE chodí trochu jíný level lidí než do diskuzí pod novinkami.. :-D ale cca 60% (nechytejte mne za slovo – číslo…) lidí co hlasovalo umí 3 a více jazyků? Možná si tedy do toho mlaďasové také započítali slovenčinu, kterou já považuji vzhledem k věku za rodný jazyk s češtinou. A 20% umí 5 a více jazyků.. To jsme na tom jako národ hodně dobře což když vidím jazykovou vybavenost v reálu mi poněkud uniká…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.