Help for English

Zjednodušená literatura a Kindle

 

:?: Nevíte někdo, jestli také existuje zjednodušená literatura jako ebook? Kde by se dala nějaká sehnat?

Zjednodušenou literaturu na Kindle také hledám. Zatím to řeším tak, že jsem si překopírovala četbu z HFE a uložila ji ve formátu .txt. Stáhla jsem si i MP3 poslech, protože je daleko příjemnější než kovový hlas automatu.

Také hledám tyto knihy v elektronické podobě. Bohužel legálně se zřejmě zakoupit nedají. Jen v tištěné podobě. Ale u nás ve městě se neprodávají a koupit si jednu knížku na netu za 180 Kč a zaplatit přes 100 Kč poštovný je trochu moc. :-(

to Grizzly3000: zjednodušenou četbu vede i BookDepository (www.bookdepository.co.uk), za ceny srovnatelné z cenami u nás. A do Čech zasílá bez poštovného a balného. Mnohokrát jsem u nich nakupovala, vždy s naprostou spokojeností.

to Grizzly3000: zjednodušenou četbu vede i BookDepository (www.bookdepository.co.uk), za ceny srovnatelné z cenami u nás. A do Čech zasílá bez poštovného a balného. Mnohokrát jsem u nich nakupovala, vždy s naprostou spokojeností.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.