Help for English

freesbee???

 

prosím, co to je FREESBEE? z testu „Slovesa s přdložkami“(Micha­ela Vítová). Throw the freesbee to me. Tuším, že něco na „házení“. Díky :-)

Myslím, že nejrychlejší pomoc je zde google :-)

http://www.google.sk/search?…

(sory za ten dlouhý odkaz…)

Nektery dotazy fakt nechapu. Misto napsani jednoho slova do googlu a zjisteni odpovedi za vterinu, napises dve vety a cekas na odpoved od nekoho dalsiho…

mk222: Come on, no need to be rude. Orim už dotaz zodpověděl, IM už ví, že je to lítací talíř, a celý svět je spokojen:-) Ne každý je s internetem sžit, a tak se radši zeptá tady. Neříkám, že nemáte pravdu, ale jde to přece říct i lépe, viz orim:-)

OK. Orim. dík za slušnost. to mk222 tak „chytrá“ jako vy jsem také. Do googlu jsem si to dala, vygooglilo se mi slovo „frisbee“, což jsem nepovažovala za slovo, které chci, tudíž jsem to dál neřešila a zeptala se zde.Posléze mi to také napadlo, co to je. To Johnnie: Máte pravdu,aspoň na těchto bezva stránkách bych se přimlouvala za slušnost. :-D

na reakci mk222 nevidim nic neslusneho. pokud vam tedy nevadi tykani.

No tykání mi teda určitě nevadí! ale dá se odpovědět i jinak né? :-) Myslím, že třeba pan Marek si může myslet to samé o spoustě dotazů a přesto slušně odpoví. :-D ale už to asi nebudeme dál rozvádět. Všechno OK a budu ještě víc googlit a méně psát. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.