Help for English

Hledám českého rodilého mluvčího v Brně

 

Jsem rodilá mluvčí (americká angličtina s běžným přízvukem) a začátečnice v českém jazyce, žijící v Brně. Hledám českou/českého rodilou/rodilého mluvčí/ho pro trénování češtiny-angličtiny pro oboustranný prospěch. Pro více informací se prosím podívejte do mého profilu.

Your report is written in excellent Czech, really. One does not want to believe that you are a beginner.

That's so true. Actually as a Czech native I wouldn't be able to distinguish your language from that of a Czech. Really cool!

i chlap podobného jména běhá po světě :-)
http://www.iaaf.org/…6/index.html

Vlastně, můj kamarád mi pomohl, psát inzerát. (Teď píšu sáma). Tak vidíte, že moje čeština je moc špatná. Potřebuji pomoc. :)

škoda, že nebydlím v Brně :-)

http://mojecestina.cz/

Jarmi1: Vidím to naprosto stejně, konverzace s rodilým mluvčím by mi jenom prospěly a rád bych i na oplátku pomohl s češtinou.

Můžeme také mluvit přes Skype (jmeno: rivanathans).

A good idea, although personal get-togetherness would be much better, of course. :-)

Nenabaluj, kámo 8-) :-D

Tak to bych taky chtěla být v Brně :)

Já jsem z Brna! :o)

Ahoj sem z Brna Komína a hledám rodilou nebo rodilého mluvčího pro vzájemnou výpomoc s jazyky.

Hi. A am from Brno Komin.I am looking for a native speaker,for two-way help with launguages.I am a beginner.

my email adress : ninjo(a)seznam.cz

I'd like to ask you why would one study Czech language ??? It doesn't absolutely make sense. You can talk in Czech only in two countries in the world. And the other hand in English you can talk in most countries around the world. These are words of a young man who going to depart to UK for study English and change a lifestyle. I'm saying hello everyone.

By the way … is here someone who also thinking about study and work in UK ? Someone from Liberec region :?:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.