Help for English

špatné odpovědi v testech

 

Šlo by udělat aby se při vyhodnocení testů zobrazovali i špatné odpovědi? Tě mně zajímaji nejvíce, protože se na nich hodně poučim.Zatím to dělam tak,že vědomě dávam špatné odpovědi aby přečetla vysvětlení k nim.

Ano, takovou funkci připravujeme. Již snad brzy bude funkční.

to je přesně co by se hodilo :-D anžto chybami se člověk učí :-D :-D já se učím často

Jee to by bylo supr. Moc se mi vase stranky libi hlavne z duvodu, ze okomentujete spatne odpovedi. Dokonce je zkousim schvalne spatne vyplnit, abych si komentare mohla precist, je to pro me hodne poucne.

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali se na tuto funkci můžeme těšit v brzké době. Je to věc, která by vskutku pomohla a (to prosím neberte jako nepěknou výtku, alebrž jako dotaz pramenící ze zvědavosti) je slibována už dost dlouho. Děkuji předem za odpověď a děkuji vůbec.

No, od té doby jsme vydali komerční program SMART TESTS, kde tato možnost je. Spuštění této funkce na těchto stránkách tedy pro nás není prioritní.

Není nic jednodušího si zobrazit zdrojový kod stránky :-)
Tam uvidíte vše

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.