Help for English

Dyin\' to Live

 

„We had to grow dreads to change our description
Two cops is on the milk box missin'
Show they toes you know they got stepped on

A fist full of bullets a chest full of Teflon“

My main man had 2 strikes, slipped, got arrested and flipped
He screamed ‚Thug Life!‘ and emptied the clip
Got tired of runnin' from the police“

Tomu tucne vyznacenemu moc nerozumim:?

Ta první je podle mě, že se pohřešují dva policajti. Když se někdo pohřešuje, je jeho fotka na krabici od mlíka.
(Yo mama so fat shes on all sides of the milk)

zbytek netuším

to, ze se ‚pohresuji‘ jsem odhadoval, ale co to ma spolecne s krabici od mleka?? :-D naka fraze??

Vždyť to Onyd řekl… (nemůžu potvrdit). Dávají se jejich fotky na krabice od mléka :-D

My main man had 2 strikes, slipped, got arrested and flipped
=(zaokrouhleně)
Můj hlavní muž 2× zaútočil, uklouzl, byl zatčen a vybuchl (zlostí)

urbandictionary:
‚three strikes‘-When a person has been accused and convicted of three crimes and goes to jail for life.

‚main man‘-my homeboy or best friend

prelozil bych: „Muj nejlepsi kamos byl stihan za 2 zlociny, ale udelal chybu, chytli ho a on vybuchl zlosti a se slovy ‚Thug Life‘ do nich vystrilel zasobnik(asi do policajtu:?). Uz ho nebavil zivot na uteku.“

Chapu to spravne??

Dávají se na mlíka a když piješ tak na ně koukáš a máš tak na očích lidi, co se ztratili a tak je můžeš třeba poznat na ulici…

aha…a to jenom v USA?

V Čr jsem to ještě neviděl…

No, nevim, jestli by se mi libilo pit mleko a u toho si prohlizet fotografie pohresovanych :-)

Určitě by to zafungovalo… o tom ani nepochybuji…

A co znamená „Show they toes you know they got stepped on“ nikdo neví?:-( Také by mě to zajímalo…
2Pavel737: Odkud to máte?

Tupac feat. Notorious B.I.G.- Runnin'(Dyin' to Live)

http://www.youtube.com/watch?…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.