Help for English

writing

 

Dobrý deň,
vaša stránka je pre mňa veľká radosť a zábava a využívam ju aj na hodinách AJ. Je naozaj super a toho názoru je aj moja sestra z USA,kt. som o nej povedala.
Najradšej mám počúvanie piesní, čítanie a hlavne slovnú zásobu- idiomy a hovorenú angličtinu.

Na hodinách AJ hlavne u maturantov píšeme eseje a myslím že aj ostatní pokročilejší študenti by uvítali aj oblasť writingu.
Učebníc je určite veľa aj ich využívam, no možno tu by mohli byť nejaké ukážky pri writingoch využívam stránku www.flo-joe.co.uk ale tam zas nie su eseje typu Argumentative essay alebo opinion essay. Stále nemám jasno či Discursive writing je všeobecnejší pojem pre tie dve predchádzajúce. Pochopila som, že je to písanie skôr úvaha na nejaký problém. No nemám v tom úplne jasno.
zatial ďakujem
Katarina

Writing mám v plánu (mnozí víte, že už hodně dlouho), ale pořád ještě jsem se k tomu nedostal. Neustále čekám, až budu mít více času… o ono ne a ne ho najít.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.