Help for English

existuje offline verze webu helforenglish.cz?

 

existuje nejaka offline verze webu helpforenglish.cz?

To by bylo dobré přidat do FAQ. :)

Ne, neexistuje. Ale pokud chceš a máš dost velký disk, můžeš si to pomocí nějakého prográmku na stahování stránek stáhnout. :)

Dobrý tip, přidám do FAQ.

Kolik vlastně HFE má už GB? :)

Sečti HTML šablony + velikost db a máš výsledek… ale počítal bych maximálně 200–400 Mb… To se nezdá, ale je to opravdu hodně hodně dat :-)

Myslím, že máme podstatně víc. Navíc zapomínáte na nahrávky a obrázky, kterých už tu je taky požehnaně.

Já to kdysi stahoval za pomocí programu Website copier a bylo to něco kolem 1GB.

Jasný, nahrávky atd. atd. ano. Ale jen text, samotný, opravdu nezabere více jak 500 Mb… Ikdyž zase ve foru je toho hodně koukám… Možná tedy 700 Mb, ale nad 1 Gb čistých dat by to jít nemělo :-)

Zkoušel jsem to právě přes výše zmiňovaný website copier, největším problémem bylo že vytvářel složitou adresářovou strukturu a spousta souboru v ní byla vícekrát. A prohlížení v mobilu (jak jsem to plánoval) bylo při velikosti větší než 1GB skoro nemožné.

Já mám na prohlížení v mobilu od T-mobile web'n'walk za stovku měsíčně. Maximální spokojenost…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.