Help for English

Angličtina na SPŠ

 

ja myslim ze muzes byt v klidu…vbc si nedelej starosti…ja sem na tom podobne,ted sem v devitce,AJ se ucim aktivne kazdy den a podarilo se mi dostat na dobrou uroven…ve tride sou vsichni elementary,ja nejak na upper,je to docela sranda…moje ucitelka mi obcas da nejake cviceni abych se nenudil nebo mi obcas domluvi nejakou tu konverzaci…proste si jedu podle sveho a to co se uci ve skole me nezajima…vlastne je to dobre byt na vetsi urovni protoze spoluzakum opravuju treba slohovky,ktere se pisou nanecisto do sesitu nebo jim vysvetluju gramatiku…zkus se ji zeptat jestli by sis taky nemohl delat neco navic,treba aspon ty cviceni nebo tak…preju hodne stesti

A jak to vůbec pokračuje seqwence? Změnilo se něco? :)

jn…taky by me zajimalo… :-)

JO, zjištuji, že někteří spolužáci na tom nejsou moc špatně… sledují i The Big bang Theory bez titulků :-D A s dvěma dokonce mluvím jen anglicky :-D Někteří spolužáci si myslí, že jsme blázni :-)
Jinak učitelka vpoho, dělá co může, ted jsme ted měli 4× supla a koukali jsme na filmy…
Jinak říkala, že mi bude dávat úkoly zvlášť :-)
Jo a díky za zájem :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.