Help for English

[email protected]

 

Tak jsme si takhle s McKayem psali a dostali jsme se k našim Fbook.com profilům.

A napadlo nás vytvořit Facebook skupinu(neofi­ciální). Pokud teda chcete, tak:

http://www.facebook.com/group.php?…

Pochopitelně je to (jak jsem řekl) neoficiální skupina. Na žádost majitelů ji klidně odstraníme, ale věříme, že Facebook.com group bude jen přínosem.

McKay a Seqwence

Proč byste odstraňovali. Je to pěkný.

OK, děkujeme. :-)

Už jsem se přidal. Dobrý nápad, klucííí

Už jsem tam taky. :)
Senade, co trošku úsměvu, tváříš se tam jak kdyby jsi zrovna někoho zabil. :-D

:-D

no díky hoši, teda :-D
ja když se usměju, tak vypadam jako debil xD
ale na fotkach z plavani se myslim smeju xD

:-) tak jsem tam taky no…

Hezky se to tam rozrůstá :)

Btw Přemku, všiml jsem si, že jsi v Portsmouthu. Tam jsme se byli dívat na lodě xD

A to já jsem facebooku tak dlouho odolávala, ale před měsícem jsem to vzadala, ale na myspace mě nidko nedostane!!! :-)

taky osobně myspace nemusím… ale ještě flickr taky není špatnej :) Ale ten je o něčem jiném :)

Mně stačí, že neumím být bez livejournalu, youtube a facebooku, odmítám na to nabalit něco dalšího, ale flickr je fajn, i když já tam fotky nedávám :-)

To Seqwence:
Nejsem přímo v Portsmouth…Bo­hužel město, kde jsem, nemá vlastní síť.

Muzes zazadat o její založení… naše škola taky neměla, tak jsem zažádal… a byl ses podívat v Portsmouth na tu loď odgen. Nelsona (nevim jmeno ted xD) ? :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.