Help for English

Hlášení chyb na stránkách a fóru

 

Nedávno jsem dal návrh, aby jste udělali na stránkách funkci „zasílání novinek na email“ ale později jsem si všiml, že ta funkce tady sice už dávno je, ale zřejmě nefunguje. Mám jí aktivovanou už od začátku a ještě mi od vás nepřišel ani jeden email.

Ano, tuhle funkci máme už více než rok… Vždycky si ale říkáme, že tyhle maily stejně nikdo nemá moc rád, tak tím nikoho neotravujeme. :-)

Nj, ale ten kdo si to tam navolil, tak tomu věří a čeká na ně :)

Myslim, že v současné době je problém už taky trochu jinde – vzhledem k počtu lidí, kteří mají tuto službu zapnutou by takové množství mailů nemuslo projít přes filtry spamu.

BTW – nerozumím proč se toto téma jmenuje „Hlášení chyb na stránkách a fóru“ – k hlášení chyb tu máme již ověřené postupy – ať už fórum, komentáře…

a pokud jde o případné nové chyby – tak by bylo lepší, kdyby každá nová chyba měla na fóru nové téma ve kterém bude víc prostoru se k ní vyjádřit a zeptat… v případě, že by se všechny chyby psaly do jednoho tématu tak by to bylo velmi nepřehledné…

Omlouvám se, nechtěl jsem kvůli každé maličkosti zakládat nový topic, protože myslim, že právě pak by to bylo nepřehledné taky, protože by se zrácely z očí ty opravdu důležité topiky pro veřejnost.
Ale dobře, rád se přizpůsobím :)

Díky, už je to v pořádku… 8-)

V poslední době mi špatně funguje zkoušení slovíček on-line.
Když zapnu režim výuka, slovíčko se objevuje opakovaně 3 x po sobě, i když je odpověď vždy správná. V zásobníku „Ve výuce“ je tedy vždy jen jedno slovíčko nebo nic. Podobně se chová zkoušení i když nezapnu režim výuka, zásobník „Ve výuce“ obsahuje jen jedno slovíčko nebo je prázdný. Zkoušení se stejným způsobem chová jak v Mozile Firefox, tak v Internet Exploreru. Netuším jestli není chyba na mé straně, ale dříve vše chodilo skvěle. Předem díky za informaci.

Vypadá, že nejste jediný, komu to začalo zlobit. Pokusíme se to co nejdříve vyřešit.

Už to zase chodí, díky moc. 8-)

Dobrý den, všimla jsem si, že když si chci nějaké cvičení dát do verze pro tisk, tak se mi zobrazí jen to cvičení bez správných odpovědí. U některých cvičení to funguje, u některých ne (např.Minulé časy – úryvek z povídky Geoffrey Chaucer) Martaska

Dobrý den,
problém je v tom, že některé naše starší testy jsou uloženy ve formátu, který tuto funkci neumožňuje. V součastnosti připravujeme systém na jejich převod, ale všechno si zabere svůj čas…

Dobrý den, zkoušela jsem si slovíčka – téma škola a sešit – exercise book se mi neustále opravovalo jako špatně. Jinak je to procvičování do zblbnutí nebo do úplného naučení. Dobrý. KK

Dobry den,
po preinstalovani PC se me radikalnim zpusobem zpomalily Vase(jinak perfektni) stranky. Nechybi me nainstalovat nejaky ovladac? Pokud ano, tak prosim jaky a kde ho najdu. Dekuji moc

Myslím, že žádný ovladač na naše stránky potřeba není. Jediné, co je nutné mít nainstalované je FLASH player pro přehrávání zvuků, nic víc. Možná bude problém jinde, nevím.

V posledni době nejde výslovnost u slovíček z Headway. Je to škoda, byla to moc dobré. :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.