Help for English

better accent ?

 

Dobrý den všem,
chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo nějakou osvědčenou metodu,jak se dá zlepšit přízvuk v aj? Sama cítím, že mám přízvuk někdy dost český a ikdyž se ho snažím všelijak vypilovávat, pořád to není uplně ono :-( …

Předem díky za odpovědi.

stoupnout před zrcadlo, pustit si native speakera a napodobovat jak jen to jde… já to tak dělám :-D

nj, ale kde vezmu native speakera? Jinak good idea :-)
díky

Pusťte si třeba Prison break :)

koukat na filmy, to je to nej nej nejlepší. Třeba v pulp fiction se mi strašně líbí ten anglickej přízvuk Tima Rotha :D

zprávy v televizi (či na netu, kde některé kanály vysílají i live CNN či MSNBC) či rádio (BBC), z mé zkušenosti do jde dobře naposlouchat

dalsi vyborny zpusob je pobyt delsi dobu v zahranici..­...kdyz mate spatny prizvuk, lidi vam nerozumi a to vas donuti mluvit lip…jenomze ne kazdy ma cas a finance aby vycestoval do zahranici…

Všem díky moc,
vážím si toho, že jste měli čas takhle rychle odepsat,určitě si z toho, co jste sem napsali, vezmu ponaučení a hned něco z toho vyzkouším :-)

jinak přeju hezké Vánoce ****

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.