Help for English

Prázdninový pobyt v cizině

 

Chtěl bych o prázdninách odcestovat na 4–5 týdnů na nějakou anglickou školu.

Jakou agenturu byste mi doporučili, popř. z jakou máte nejlepší zkušenosti, kde jsou nejlepší ceny.. ?

Mě se zatím nejvíce zamouvá agentura intact www.intact.cz

Brzy by měla být vyhlášena prázdninová soutěž, tam by ses mohl něco dovědět. Já byl na 14 dní v Hastings se Student Agency, ale byla to moc krátká doba. Chce to alespoň měsíc (minimálně).

Nebudeš mi věřit, ale já právě taky plánuji jet s tím Intact do Hastings :-), mám v plánu na 5 týdnů

Souhlas, nejlépe půlrok :-)

:-) půlrok by asi nebyl možný…většinou bývá max. 8 týdnů…je to totiž jenom přes léto…

Intact i Student agency jsou agentury, ktere vam muzou a nemusi pomoct. Ja osobne se priklanim k moznosti domluvit se primo se skolou. Nekdy to byva levnejsi, nekdy drazsi… problem agentur je ten, ze vetsinou o tech skolach maji hodne zakladni informace a v nekterych vecech i lzou, resp. jsou nektere informace hodne zavadejici. Predpokladam ze to nedelaji cilene, spis je to problem nedostatku informaci, ale to je jiny pribeh. Kazdopadne hodne skol dava slevy pri delsich pobytech, takze ve finale kdyz to dobre propocitate, tak vam muze cena delsiho kurzu vyjit priblizne na stejne penize jako cena kratsiho. Kazdopadne Battelfieldovi preju hodne stesti pri vyberu spravne skoly… 8-)

Já osobně doporučuji Brighton Language Centre.
Kdysi je u nás nabízela jazykovka IGL.
Myslím, že kontakt napřímo levněji nevyjde, ale já v té škole byl před skoro 7 lety (ne jako student, ale jen na exkurzi, abych věděl, kam studenty posílám…)
Určitě nejsou nejlevnější, ale zase na mě působili maximálně profi a navíc mají širokou škálu kurzů…
Mají dlouholetou tradici a člověk může bydlet u rodiny, což je taky velké plus.
Ale jelikož se v tomto již několik let nepohybuju (v mapování jazykovek v zahraničí), tak nemohu moc srovnávat.

Víc se dozvíte zde:
http://www.elc-brighton.co.uk/

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.