Help for English

PROOOSIM PREKLAD BETICKY

 

Prosím, jak napíšu větu.
Chci, aby slavné celebrity a moji přátelé byli mími sousedy.

I want to famous celebrities and my friend to be my neighbors.

to už tu někde je, ne, tohle vlákno?
to Battlefield: nemůžete mít: I want TO sb.TO – to první TO je nadbytečné, nepatří tam

ma to byt takhle: i wont the famous celebrities and my best friends will be my neighbours

Ne.

HG: spávnou verzi už máte napsanou v duplicitním vláknu. ta vaše tady je špatně (a btw správný spelling je WANT, nikoliv wont…)

jo to s tim want nwm jak jsem mohl napsat takou kravinu :oD
A K TE ME VETE JA JSEM JSEM NAPSAL V TOMTO SLMYSLU: chci slavne celebrity a me kamarady za me sousedy ja wm po cestinske strance to vyzni divne ale spravne to prej je… overene !

HG: a můžu se zeptat, KDO vám řekl že je to správně?

Ma profesorka anglictiny ktera ma dlouholetou praxi a zkratka nejaky dobry skoly (ja tomu netozumim)…

Tak ta profesorka má asi nějakou tu mezerku ve znalostech :-)

No to teda urcite nema bo asi myslela jinag bo jsem ji asi blbe poslouchal no nic no…

No to teda urcite nema bo asi myslela jinag bo jsem ji asi blbe poslouchal no nic no…

na definitivní slovo si můžeme počkat na Marka.
Mně osobně se to nezdá, ale na internetu jsem našla různorodé věci, jako třeba vazbu „I want you should“ – (viz článek níže), takže co kdyby přece jen…

http://positiveanymore.blogspot.com/…w-beard.html

mě se to taky nezda, abych pravdu rekl, ale vystudovala toho fakt hodne a treba mne sptatne rozumnela a prevedla vetu do aj v jinem smyslu..... no nwm…

rozhodně správný je tvar: I want sb. TO DO/BE sth.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.