Help for English

PC hry pro vyuku

 

To seqwence: Tak jsem si vcera pokousela opravit nazor na Sims, ale fakt po hodine hrani to muzu oznacit jedine jako „girlish“, zadna akce, zadna mise, zadny utok ufonu :-(. Ja to vidim tak na cilovou skupiny holky od 12 do 16.
Takze si prave instaluji Fallout 3.
(o dve hodiny dele) Musim rict, ze je porad stejne dobry. :-) Tak ja ted jdu zase sprtat Svozilkovo Business English. :-)

Jo, to musíte umět.. stačí někoho poslat do bazénu a pak mu oddělat schodky :-) To je pak ródeo :-D

Jo taaak :-). Ja jsem nad tim premyslela jak to zaridit, ale tohle me nenapadlo. Ale to uz si rovnou muzu dat GTA :-).

Poslední GTA IV to je docela sranda, tam se můžete vyřádit až až :)

to McKay: Zatim mam v GTA IV problem se rizenim auta :-). Rizeni levou rukou a rozhlizeni mysi me dela problem. A teda motorky tam nejsou taky nic moc, zadne na kros. Ale manzel pilne plni mise, tak az to dohraje vymenim si to s nim za ten Fallout 3, on ho myslim nikdy nehral. U nas je to vzdy na cely rok, casu je malo.

To je pravda, ve starším GTA bylo řízení auta lépe vyřešené, aslespoň to tak vidím já. Ale zvyknout se na to dá :)

Btw, při dobrém výběru adventur vám může pomoct http://www.adventuregamers.com/

Taky si myslim, ze to rizeni auta zvladnu. Nicmene me potesilo (nic ve zlem), ze s tim rizenim maji potize i mladsi rocniky. :-) Uz jsem se bala, ze to hrani budu muset zabalit ;-).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.