Help for English

Animal Idioms

Komentáře k článku: Animal Idioms

 

Poděkování

Chtěla bych také moc poděkovat. Idiomy si většinou velmi špatně pamatuji, ale Vašim způsobem je učení nejen zábavné, ale i efektivní. Přimlouvám se za další pokračování!

Proste skvely!!! cely tyhle stranky jsou perfektne udelany. souhlasim s ostatnima…

Bravo, bravo, bravo…

Vaše stránky jsou perfektní a moc za ně děkuji, jen tak dále. Přeji všem tvůrcům i přispěvatelům hodně úspěchů při velmi jejich záslužné činnosti.

Škola hrou…je fajn, že se tohohle hesla drží aspoň někdo:) Teď nejen že vím, co ty idiomy znamenají, ale ještě si to budu i pamatovat:) Fakt supr!

Re: hnmm

Ano, ale k učení angličtiny nepotřebujete obrazy od Picassa či Da Vinci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: hnmm

Ano, ale k učení angličtiny nepotřebujete obrazy od Picassa či Da Vinci.

Re: Re: hnmm

no obrázky od Picassa by tomu taky zrovna moc nepomohly…, myslim si ze ty stavajici obr. jsou pro svuj ucel dobre, divim se ze na tenhle prispevek vubec nekdo reaguje, no jo no…

Re: Re: Re: hnmm

co bys chtěl od uživatele co si říká miminko:o))

Dakujem Vam som rada,ze som tieto stranky nasla som v UK a velmi mi pomahaju dakujem.Konecne sa najde niekto kto urobi aj pre druhych nieco a to zadarmo.Takych ludi je malo.Tie obrazky su dobre lepsie si to zapamenam.Dakujem este raz. :-) :-)

Tak jsem si to zopáknul. Už si ani nepamatuju, že jsem to kdysi dělal

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.